دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

 

 

 

 

***
SEO Services Glendale

تاریخ : چهارشنبه 1 دی 1395 ساعت 14:05   |   کد مطلب: 24109
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی با اشاره به کاهش صادرات تخم مرغ در ماه اخیر گفت: قیمت هر کیلو مرغ در رنج قیمتی 6800 تا 7200 تومان قرار دارد.

به گزارش نافع به نقل از میزان، مهدی یوسف‌خانی  در خصوص تغییرات قیمت مرغ در هفته جاری بیان کرد: قیمت مرغ در ابتدای هفته جاری نسبت به هفته گذشته با کاهش 200 تومانی روبرو شد و به کیلویی 6800 تومان رسید و این درحالی است که قیمت آن در اواسط هفته با افزایش 100 تومانی به کیلویی 7050 تومان رسید.

وی در ادامه گفت: به طور کلی قیمت هر کیلو مرغ در رنج قیمتی 6800 تا 7200 تومان قرار دارد که این محدوده قیمتی در بازار برای مصرف کننده و خریدار مناسب بوده و در این حال قیمت هر کیلو مرغ زنده به 4700 تومان رسیده است.

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی با اشاره به کاهش قیمت تخم‌مرغ در ماه اخیر تصریح کرد: صادرات تخم‌مرغ در ماه اخیر کاهش داشته و این امر موجب شده تا قیمت این محصول کاهش یافته و به کیلویی 4750 و شانه دو کیلویی به 9500 تومان رسیده است.

یوسف‌خانی در توضیح اتمام بیماری آنفولانزای مرغی اظهار کرد: این بیماری تنها مربوط به مرغ‌ها بوده و هیچ خطری برای مصرف کننده نداشته و خوشبختانه به طور کامل بیماری و بازار مرغ کنترل شده است.

وی در توضیح قیمت ماهی بیان کرد: قیمت انواع ماهی نسبت به یک ماه گذشته 20 درصد گران شده است و علت آن شروع فصل سرما و افزایش تقاضا برای این محصول در بازار است که شب یلدا نیز یکی از علت‌های افزایش قیمت ماهی در بازار بوده است.

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی در این‌باره ادامه داد: گران‌ترین ماهی‌های بازار، ماهی سفید با قیمت کیلویی 59000 تومان و ماهی کفال با قیمت کیلویی 48000 تومان است که علت این افزایش قمیت به علت کمبود عرضه و تقاضا در بازار است.

قیمت انواع ماهی به شرح جدول زیر است:

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما