دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 30 آذر 1395 ساعت 13:11   |   کد مطلب: 24081
مجمع انتخابات رئیس هیئت تیراندازی استان همدان صبح امروز با حضور سیدمهدی هاشمی، رئیس فدراسیون و رسول منعم مدیرکل ورزش و جوانان استان و سایر اعضای مجمع با تنها یک نامزد برگزار شد.

به گزارش نافع،به نقل از تسنیم، مجمع انتخابات رئیس هیئت تیراندازی استان همدان صبح امروز با حضور سیدمهدی هاشمی، رئیس فدراسیون و رسول منعم مدیرکل ورزش و جوانان استان و سایر اعضای مجمع با تنها یک نامزد برگزار شد.

وضعیت مطلوب تیراندازی همدان

در ابتدای این جلسه مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان از شهید علی شمسی‌پور رئیس سابق هیئت تیراندازی همدان به عنوان منشا خیر در امور ورزش و جوانان استان همدان یاد کرد و با بیان این که مهم‌ترین افتخار تیراندازی استان داشتن شهید جستجوگر نور است اظهار داشت: تیراندازی همدان با برخورداری از ورزشکاران و قهرمانان ملی و فرا ملی از جایگاه بسیار مطلوبی در کشور برخوردار است.

رسول منعم افزود: مه‌لقا جام بزرگ تیرانداز المپیکی استان همدان با حضور در دو المپیک 2012 و 2016 و  سکینه خدابندلو مربی تیراندازی ایران با حضور در المپیک ریو باعث سربلندی تیراندازی همدان و ایران شدند.

وی با اشاره به این که نوید روزهای خوبی برای تیراندازی استان می‌دهم عنوان کرد: استعداد فراوان، زیرساخت‌های مناسب و ورود بخش خصوصی و همچنین حضور مربیان ارزنده عامل موفقیت تیراندازی همدان است.

همگانی کردن تیراندازی در اولویت قرار دارد

در ادامه این مجمع سیدناصر محمودی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان به عنوان تنها کاندید ریاست هیئت تیراندازی همدان به تشریح برخی از برنامه‌های خود پرداخت و با بیان اینکه همگانی کردن تیراندازی مهم‌ترین برنامه او در هیئت است گفت: تقویت جایگاه تیراندازی استان، آماده‌سازی هیئت برای حضور حداکثری در مسابقات، استعدادیابی، جذب منابع مالی از بخش خصوصی و فعال کردن هیئت شهرستان‌ها را در صورت رای اعتماد مجمع به صورت جدی دنبال خواهم کرد.

در ادامه جلسه اعضای مجمع آرای خود را به صندوق انداختند که در پایان شمارش آرا سیدناصر محمودی با کسب 13 رای از 14 رای مجمع برای یک دوره چهار ساله سکان هدایت هیئت تیراندازی همدان را بر عهده گرفت.

انتهای پیام/

دیدگاه شما