دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 29 آذر 1395 ساعت 09:14   |   کد مطلب: 24057
مشاور رئیس ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه امروز شاهد درخشش شمشیر انقلاب اسلامی در یمن و دریای سرخ علیه استکبار هستیم، گفت:امروز این شمشیر برنده، زیرگوش رژيم صهيونيستی و عربستان قرار دارد.

به گزارش نافع به نقل از فارس، سردار مرتضی قربانی در یادواره شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی همدان با بیان اینکه باید وقتی وارد این جلسات می شویم از این شهدا آنچه که می‌خواهیم را بگیریم، خطاب به حضار اظهار کرد: اینجا نشستن شما بی‌حکمت نیست مطمئن باشید دعوت شده هستید پس تا می‌توانید از این جلسات استفاده کنید.

وی با تاکید بر اینکه عزت و عظمت ظاهری که برای به دست آوردن در مناصب مختلف در تلاشیم ارزشی ندارد و سخت در اشتباهیم، گفت: تمام این عزت و عظمت از آن خداوند است؛ پس باید برای کسب رضایت پروردگار متعال تلاش کنیم.

مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به ایثار نیروهای همدانی در دفاع از انقلاب در هشت سال دفاع مقدس، یکی از این افراد را شهید سردار همدانی دانست و ادامه داد: این شهید بزرگوار همیشه و همواره در تمام جبهه‌ها چه در زمان دفاع مقدس و چه پس از آن در میدان دفاع از انقلاب حضور داشت.

وی در ادامه با بیان اینکه خانواده‌های شهدا ساده و بی توقع هستند و بدون هیچ چشمداشتی هستی خود را در راه انقلاب داده‌اند؛ گفت: باید همواره قدردان این عزیزان بود.

قربانی با بیان اینکه کشور در هشت سال دفاع مقدس با امدادهای غیبی و توکل به خدا به پیروزی رسید؛ افزود: یادم هست جلسه‌ای با امام (ره) داشتیم و یکی از فرماندهان در ارتباط با جنگ؛ تعداد شهدا؛ کشته‌های دشمن و نوع عملیات را تشریح کرد و گفت که تکلیف ما چیست و چه کاری باید انجام دهیم که خلاف شرع نباشد؟ امام(ره) فرمودند: بسم الله الرحمن الرحیم  ای کاش من هم یک پاسدار بودم؛ بروید و به کارتان ادامه دهید.

وی با اشاره به اینکه در جریان جنگ همواره امدادهای غیبی خداوند متعال کمک حال ما بود، اظهار کرد: بارها می‌شد که مهمات و امکانات‌مان تمام می‌شد ولی با این وجود و با نیروهای کمی که داشتیم پیروز میدان بودیم.

مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه ایمان قوی باعث پیشبر کارها می‌شود، بیان کرد: یک میلیون نفر از دشمنان ما در جنگ کشته شدند، اما ما در میدان جنگ منهای افراد ترور شده و شهید در بمباران‌ها، نزدیک به 189 هزار تا 190 هزار نفر شهید داده‌ایم.

وی با بیان اینکه ما در جریان جنگ تحمیلی از 44 کشور غنیمت و سلاح گرفتیم و از 13 کشور گروهک‌هایی چون کومله، دموکرات و.... نیز اسیر داشتیم، یادآور شد: پس از دفاع مقدس همواره رشادت‌های جوانان این مرز و بوم بزرگ تر دیده شده و انقلاب اسلامی نیز پیشرفت کرده است.

قربانی با بیان اینکه امروز شاهد درخشش شمشیر انقلاب اسلامی در یمن و دریای سرخ علیه استکبار هستیم، ادامه داد: استکبار در حلب،  سوریه و عراق شکست خورد و به طور حتم این پیروزی در یمن هم حاصل خواهد شد.

وی با اشاره به این مطلب که امروز شمشیر انقلاب اسلامی زیر گوش رژیم صهیونیستی و عربستان در سوریه ، غزه، عراق و یمن است، اظهار داشت: این‌ها پیروزی‌هایی است که خداوند بزرگ به ما داده و باید قدردان آن باشیم.

مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه با اشاره به اصل اقتصاد مقاومتی و ضرورت توجه به آن یادآور شد: امروز اقدام و عمل در حوزه اقتصاد مقاومتی تکلیف شرعی ما به شمار می‌رود، چرا که این مهم به نفع کشور است، بنابراین  جوانان امروز باید در این حوزه ورود کنند و اقدامات تاثیرگذاری را انجام دهند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه امروز 12 میلیون نفر از جوانان ما مجرد هستند، خطاب به جوانان اظهار کرد: هر چقدر ازدواج‌های مقدس خودتان را عقب بیاندازید،  شیعه‌کشی کرده‌اید.

قربانی در پایان سخنانش از جوانان خواست فریب شبکه‌های ماهواره‌ای و فضای مجازی را نخورند و کاملا هوشیار باشند زیرا این ابزارها، حربه دشمن برای کاهش ازدواج است.

انتهای پیام/م

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت