آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 9 آذر 1395 ساعت 14:16   |   کد مطلب: 23682
اضافه‌شدن 40 رشته جدید مشاغل خانگی به طرح‌های اقتصادمقاومتی/ افتتاح 11 طرح در هفته بسیج
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان از اعطای تسهیلات به 246 طرح اقتصاد مقامتی در سال جاری تاکنون خبر داد.

شهرام صادقی در گفتگو با "نافع" افزود: این طرح ها از ابتدای سال تاکنون انجام شده و بسیج سازندگی آمادگی دارد که تا پایان سال از سایر متقاضیان حمایت کند.

وی از پرداخت 50 میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان خبر داد و بیان کرد: این 246 طرح برای نزدیک به 500 نفر اشتغال زایی به همراه داشته است.

صادقی اعلام کرد: از این تعداد، 11 طرح در هفته مبارک بسیج با اختصاص نزدیک به 4 میلیارد ریال اعتبار افتتاح شده است.

وی اضافه کرد: با افتتاح این طرح ها برای 11 نفر اشتغال زایی شده و در زمینه پرورش قارچ، صنایع دستی، پرورش بوقلمون و کاشت زعفران در شهرستانهای مختلف بوده است.

مسئول سازمان بسیج سازندگی همدان با بیان تسهیلات اقتصاد مقلومتی در 24 رشته به متقاضیان تعلق می گیرد، افزود: اخیرا نیز 40 رشته در بخش مشاغل خانگی اضافه شده است.

صادقی بیان کرد: 5پس از تأیید طرح ها و پیمودن مراحل لازم به متقاضیان، تسهیلات 50 تا 300 میلیون میلیون ریالی تعلق می گیرد.

وی با اشاره به دیگر برنامه های هفته بسیج، برگزاری نمایشگاه های اقتصادی از تولید به مصرف در شهرستان ها، همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی، اعزام جوانان به مناطق محروم در قالب اردوهای جهادی و

حضور در نمایشگاه سراسری دستاوردهای بسیج را از مهمترین اقدامات انجام شده عنوان کرد.

سمیه مظاهری

انتهای پیام/م

دیدگاه شما