دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 9 آذر 1395 ساعت 09:21   |   کد مطلب: 23664
مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان:
شهرداری همدان ظرفیت صعود به لیگ دسته یک فوتبال کشور را دارد
مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان گفت: تیم شهرداری ظرفیت صعود به رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور را دارد.

به گزارش نافع، امیرحسین اسکندریان در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: عملکرد کادر فنی و بازیکنان تیم شهرداری تا پایان هفته دوازدهم رقابت های گروه سه لیگ دسته دوم فوتبال کشور رضایت بخش است و با تداوم این روند می توانیم به صعود امیدوار باشیم.
وی اضافه کرد: سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان از بهترین امکانات برخوردار است و تاکنون توانسته ایم نیازهای اعضای تیم را در حد امکان و توان سازمان فراهم کنیم.
اسکندریان بیان کرد: به لحاظ مالی نیز پاداش لازم و 20 درصد از قرارداد بازیکنان را پرداخت کرده ایم و درصدد هستیم بخش دیگری از قراردادهای مالی بازیکنان را تامین کنیم.
وی در خصوص بازی روز شنبه گذشته تیمش مقابل پاس همدان گفت: به نظرم بهترین بازی هر دو تیم در فصل جاری بود و توانستیم با غیرت تحسین برانگیز اعضای تیم به سه امتیاز مهم برسیم.
وی بیان کرد: البته با وجود این برد نباید دچار غرور کاذب شویم چرا که بازی های حساسی را در پیش داریم و هدف ما نیز در مرحله نخست صعود به دور دوم است.
مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان خاطرنشان کرد: حضور شهرداری در رتبه سوم جدول مسئولیت این تیم را سنگین تر می کند و از هم اکنون باید به دنبال کسب امتیازهای مطلوب برای بازی های آینده باشیم.
اسکندریان در ادامه با گلایه از عملکرد داور بازی پاس و شهرداری گفت: به نظرم داوری بازی با اشتباه های خود نتوانست مدیریت درستی در زمین اعمال کند.
وی با حساس خواندن دیدارهای باقی مانده لیگ دسته دو کشور گفت: از کمیته داوران انتظار داریم داوران با تجربه را برای بازی های باقی مانده انتخاب کنند.
شهرداری همدان با برتری مقابل پاس دیگر تیم همدانی به رتبه سوم جدول گروه سه لیگ دسته دوم فوتبال کشور صعود کرد.

انتهای پیام/م

دیدگاه شما