دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 8 آذر 1395 ساعت 08:15   |   کد مطلب: 23647
به همت بسیج ورزشکاران، اداره ورزش و جوانان و هیئت مذهبی ورزشکاران اسدآباد یادواره 29 شهید ورزشکار اسدآباد در مسجد صاحب الزمان برگزار شد.

به گزارش نافع، به نقل از همدان ورزش در این برنامه که فرماندار ، روسای ادارات شهرستان، خانواده شهدا و جامعه ورزش حضور داشتند یاد و خاطره 29 شهید ورزشکار اسدآباد گرامی داشته شد.

 رنجبر زاده نماینده اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در این مراسم بر شناسایی بیشتر شخصیت و مکارم اخلاقی شهدای ورزشکار تأکید کرد و افزود: امروز بیداری اسلامی در منطقه از برکت خون شهداست و باید با تمسک به این فرهنگ ارزش های اسلامی را حفظ کنیم.

وی ترویج مبانی اخلاقی و نشر آموزه های دینی و اسلامی را از پایه های اصلی رشد و تعالی جوانان جامعه دانست و گفت :به برکت پیروزی انقلاب اسلامی و استقرار نظام شکوهمند اسلامی در ایران شاهد عزت و اقتدار نظام در عرصه های مختلف و تبدیل شدن ایران اسلامی به عنوان الگویی استکبار ستیز، عدالت محور و حامی محرومان و مستضعفان دنیا هستیم.

در ادامه این مراسم حجت‌الاسلام سیدموسی حسینی‌مجد امام جمعه شهرستان اسدآباد با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ما نشأت گرفته از واقعه عاشوراست، اظهار کرد: ملت ایران با روی آوردن به دین اسلام و انجام دستوراتی از این دین، موجب وجود برکاتی در نظام اسلامی شدند.

امام جمعه اسدآباد با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب در طی سال‌های اخیر، گفت: امروز باید با شناخت دشمنان راه نفوذ آنان را ببندیم و استکبارستیزی در بین مسئولان و مردم ما پدیدار باشد.

وی شجاعت و فداکاری را اوصاف حضرت امام حسین(ع) دانست و افزود: باید امروز با الگوگیری از روش و سیره زندگانی امام حسین(ع) ادامه‌دهنده راه این امام بزرگ شیعیان باشیم.

حسینی‌مجد نظام مقدس جمهوری اسلامی را بهترین نمونه و الگوی سیره و روش امام حسین(ع) خواند و گفت: این انقلاب با مجاهدت‌های ملت مسلمان ایران و به پیروی شهدا از راه و روش امام حسین(ع) پدید آمده که باید با حفظ و حراست از این انقلاب پایداری آن را رقم بزنیم.

وی بابیان اینکه راه آزادگان، رزمندگان و ایثارگران پیروی از امام(ره) و راه امام(ره) پیروی از ولایت و دفاع از مردم است و آرمان‌های شهدا است، گفت: امروز باید همین آزادگان در دفاع از ارزش‌ها و مردم و ولایت‌فقیه و پیروی از رهنمودهای رهبری به پا خیزند و ادامه‌دهنده راه شهدا باشند.

خاطره گو جانباز 70 درصد حاج خداداد رجبی و مداحی و مرثیه سرایی یزدان صفری از قهرمانان ورزش های رزمی اسدآباد از دیگر برنامه های این یادواره بود.

انتهای پیام/م

دیدگاه شما