دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 20 مرداد 1395 ساعت 13:16   |   کد مطلب: 21618
نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: نفوذ استاندارد در جامعه موجب می شود تولیدات داخلی که بهتر و باکیفیت‌تر از تولیدات خارج هستند بیشتر مورد توجه قرار گیرند.

به گزارش نافع، آیت‌ا... غیاث‌الدین طه‌محمدی در جمع مدیرکل و معاونان استاندارد استان همدان با بیان اینکه وظایف استاندارد در راستای سلامت جامعه و ایجاد امنیت و آرامش بسیار ارزشمند و مقدس است، اظهار کرد: ائمه جمعه همدان در خدمت استاندارد و مبلغین استاندارد هستند.

وی با بیان اینکه خداوند متعال کار بی‎عیب و نقص را دوست دارد، گفت: بنابراین هر کس باید کار خود را بدون نقص انجام دهد که همین موضوع مصداق بارز توجه به استاندارد است.

آیت‌ا... ‌محمدی با اشاره به اینکه مسئولیت استاندارد بسیار مقدس، حیاتی، ارزشمند و خطیر است، گفت: استاندارد بر حسب گستردگی دامنه زیر پوشش در امور اجتماعی و اقتصادی و به ویژه امور صنعتی وظیفه بسیار سنگینی را برعهده دارد.

وی با تاکید بر فرهنگ سازی و لزوم ترویج استاندارد و نفوذ موثر استاندارد در جامعه، اظهار داشت: نفوذ استاندارد در جامعه موجب می شود تولیدات داخل که بهتر و باکیفیت‌تر از تولیدات خارج هستند بیشتر مورد توجه قرار گیرند.

مدیرکل استاندارد استان همدان نیز با اشاره به اهمیت و ضرورت استانداردسازی در جامعه، گفت: اداره استاندارد اعلام آمادگی می‌کند طی تفاهمنامه‌ای از ظرفیت‌ها و فرصت‌های مبلغان حوزه‌های علمیه همدان در راستای فرهنگسازی استاندارد استفاده کند.

محمد مددی با بیان اینکه باید از فرصت‌های موجود برای ترویج فرهنگ استاندارد بهره کافی و وافی را برد، روحانیون را یکی از گروه‌های تأثیرگذار در امر ترویج معروفات در جامعه عنوان کرد.

وی، ترویج فرهنگ استاندارد در جامعه را از مصادیق امر به معروف و نهی از منکر عنوان کرد و اظهار کرد: به طور حتم هر چیزی که جامعه را به سوی صلاح و سعادت رهنمون سازد در دایره امر به معروف می‌گنجد.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان همدان

نفوذ استاندارد موجب توجه مطلوب به تولیدات داخل می شود

پایان پیام/م

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما