دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 29 تير 1395 ساعت 08:49   |   کد مطلب: 21362
بیست و پنجمین یادواره 123 شهید بسیج مسجد اعظم با حضور سردار دهقان، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در همدان برگزار می‌شود.

دبیر بیست و پنجمین یادواره شهدای بسیج مسجد اعظم(مناطق نواب، پیشاهنگی و اعتمادیه همدان) در گفتگو با نافع  افزود: این آیین 4 مرداد همزمان با سالروز عملیات غرورآفرین مرصاد برگزار می شود.

علی حاجی‌زاده اصل از خاطره گویی سردار "میرزا محمد سلگی"، یکی از فرماندهان محوری در عملیات مرصاد خبر داد و افزود: تجلیل از خانواده 3 شهید منطقه در عملیات مرصاد نیز جزء برنامه های پیش بینی شده است.

وی ادامه داد: یادواره شهدای بسیج مسجد اعظم دوشنبه 4 مرداد ساعت 21:30 در کانون شهید پورمیدانی روبروی مسجد قدس همدان برگزار می‌شود.    

حاجی زاده اصل اظهار کرد: ساکنان مناطق نواب، پیشاهنگی و اعتمادیه همدان 123 شهید تقدیم انقلاب کرده اند که در بین آن ها نام سرداران بزرگی چون شهید حسن ترک، تقی بهمنی، محمدرضا فراهانی، محمدمهدی بیات، سعید قهاری‌سعید، حسین عبادی و امیر شهید قاسم همت‌یار به چشم می خورد.

 وی اعلام کرد: شهید حجت‌الاسلام مصطفی الحسینی نیز از شهدای شاخص این منطقه به شمار می رود که به عنوان سفیر بیداری اسلامی در 24 کشور حضور یافته و همرزم شهید چمران است.

 

پایان پیام/م

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت