آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 11 تير 1395 ساعت 14:40   |   کد مطلب: 21111
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس:
عایدی حمله به ایران چیزی جز شکست سهمگین نیست
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی روز قدس را نماد مقاومت و مظلومیت مردم فلسطین خواند و اظهار کرد: در این هوای گرم مردم ایران بعد از گذشت 37 سال در این تظاهرات حضور پیدا می کنند که این نشاندهنده حمایت از این مردم مظلوم است.

به گزارش نافع، امیر خجسته در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه همدان با بیان اینکه روز جهانی قدس 80 کشور دنیا  را در برگرفته است افزود:850 شهر امروز نوای الموت اسرائیل را از سر خواهند داد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس اظهار کرد: در جنگ‌های بعد از روز قدس از جمله جنگ 33 روزه، 22 روزه و 18 روزه مقاومت حزب‌الله و فلسطین پیروز شدند که این نشان قدرت حزب الله است.

وی تصریح کرد: در روز قدس و بعد از قدس مردم فلسطین فهمیدند اسرائیل شکست‌پذیر است و باید روز به روز مقاومت را تقویت کرد.

خجسته خواستار محو رژیم صهیونیستی با اتحاد مسلمانان  شد و گفت: قدس در شرف آزادی است و جمهوری اسلامی به رهبری  مقام معظم رهبری چنان جبهه مقاومت را قدرتمند کرد که اسراییل خوار و ذلیل شد.

وی اظهار کرد: ایران یک کشور موشکی است هر کشوری بخواهد به ایران حمله کند، جز شکست سهمگین عایدی دیگری نخواهد داشت.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس اظهار کرد:  استکبار در سوریه برنامه دوماهه برای براندازی بشاراسد داشت اما با جریان مقاومت، 6 سال گذشت و نتوانستند کاری از پیش ببرند.

خجسته با اشاره به نقش بیبدیل شهید سردار همدانی در سوریه گفت: امروز باید بگوییم اگر سپاه نبود، جهان اسلام نبود و باید قدر نیروهای نظامی کشور را بدانیم.

وی تنها راه نجات کشور را اقتصاد مقاومتی دانست و اظهار کرد:همانگونه ستاد فرماندهی جنگ تاسیس شد و خرمشهرها را ازاد کرد هم اکنون هم باید ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی کشور را نجات دهد.

خجسته گفت: کشور وقتی کامل خواهدشد که مفسدان اقتصادی هم محو شوند و به امید روزی که قوه قضاییه در میدان آزادی خشم خود را بر آنها جاری کند و آنان را اعدام کند.

انتهای پیام/م

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما