دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : یکشنبه 9 خرداد 1395 ساعت 08:27   |   کد مطلب: 20835
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از آمادگي كامل اين استان براي برگزاري سی ‌و چهارمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان كشور خبر داد.

به گزارش نافع، عبدالرضا فولادوند گفت: امیدواریم استان همدان علاوه بر میزبانی این دوره از مسابقات در مردادماه، بیشترین بهره‌برداری معنوی را از فیوضات این مسابقات داشته باشد.

وی با بیان اینکه استان همدان، صرفا مجری برگزاری این مسابقات است، تصریح کرد: مباحث تخصصی و داوری از طریق وزارت آموزش و پرورش و اداره‌کل قرآن و عترت تعیین شده و همدان صرفا اجرای این مسابقات را مدیریت می‌کند.

فولادوند از حضور نزدیک به 2 هزار دانش‌آموز در این مسابقات خبر داد و خاطرنشان كرد: این مسابقات سوم تا 11 مردادماه در دانشگاه آزاد اسلامي همدان برگزار خواهد شد.

وي، برتر بودن استان همدان در حوزه فعالیت‌های قرآنی را از دلایل میزبان شدن این استان دانست و افزود: این مسابقات این مسابقات در رشته‌های قرآن، ترتیل، حفظ عمومی و حفظ ویژه قرآن، اذان و اقامه برگزار می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی استاندار همدان نیز گفت: مسابقات سراسری قرآن، عترت و نماز دانش آموزی، حرکتی فاخر، ارزنده و گام بزرگی در راستای اعتلای فرهنگ دینی در جامعه است.

محمد ابراهیم الهی تبار اظهار كرد: استان همدان در سال های اخیر به عنوان قطب فعالیت های فرهنگی و هنری کشور معرفی شده است.

پایان پیام/م

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت