دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : یکشنبه 26 اردیبهشت 1395 ساعت 09:07   |   کد مطلب: 20632
فرمانده انتظامي استان همدان خبر داد:
کشف محموله 40 کيلويي مواد مخدر
فرمانده انتظامي استان همدان از دستگیری 3 نفر از اعضاي يک باند توزيع موادمخدر و کشف 40 کيلو ترياک خبر داد.

به گزارش نافع، سردار "حاجی محمد مهدیان نسب" گفت: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان همدان به دنبال تحقيقات و بررسي هاي به عمل آمده در جريان حمل يک محموله مواد مخدر از استان هاي همجوار از طریق محورهای مواصلاتی ملایر به همدان قرار گرفتند که رسيدگي به اين موضوع را به صورت ويژه در دستور کار خود قرار دادند.

وي افزود: در پي عمليات هاي انجام شده در نهايت ساعاتي پيش طي يک عمليات هوشمندانه، ماموران اين پليس با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ملایر موفق به توقیف دو دستگاه خودرو و دستگيري اعضای یک باند 3 نفره قاچاق مواد مخدر سنتي شدند.

سردار مهدیان نسب اظهار کرد: قاچاقچيان يک محموله 40 کيلويي ترياک را از جنوب و مرکز کشور تهيه کرده بودند و قصد داشتند آن را توسط دو دستگاه خودرو در سطح استان و شهر همدان توزيع کنند که با اقدام به موقع ماموران ناکام ماندند.

وی اظهار کرد: در اين عمليات مقتدرانه 2 دستگاه خودروي حامل مواد مخدر توقيف و علاوه بر کشف 40 کيلوگرم ترياک، 3 نفر قاچاقچي مواد مخدر نيز دستگير شدند.

سردار مهدیان نسب خاطرنشان کرد: سوداگران مرگ بدانند اقدامات جهادي عليه آنان بصورت شبانه روزي ادامه خواهد داشت و لحظه اي از مبارزه با آنان دست بر نخواهيم داشت.

پایان پیام/م

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما