دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395 ساعت 12:58   |   کد مطلب: 20579
رئيس پليس فتای استان همدان:
مزاحم تلگرامي در دام پلیس افتاد
رئيس پليس فضاي توليد و تبادل اطلاعات انتظامي استان همدان از شناسايي و دستگيري فردي که از طريق تلگرام براي یک شهروند ايجاد مزاحمت کرده بود، خبر داد.

به گزارش نافع، سرهنگ  "اکبر اميني" افزود: با مراجعه شهروند همداني و در دست داشتن مرجوعه اي قضايي مبني بر ايجاد مزاحمت و سلب آسايش، موضوع ضمن تشکيل پرونده در دستور کار کارشناسان پليس فتا قرار گرفت.

وی تصريح کرد: شاکي اظهار داشت بنده براي مسائل کاري در نمايشگاه شماره تلفن خود را به مراجعه کنندگان مي دادم که پس از مدتي فردي ناشناس در پيام رسان تلگرام مزاحمم شد.

سرهنگ اميني گفت: طي تحقيقات به عمل آمده مشخص شد فردي با ساختن اکانت با شماره اي ناشناس مزاحم شاکي پرونده مي شود و با اصرار نامبرده مبني بر اتمام اين مزاحمت ها بازهم به اين کارهاي خود ادامه مي داده و موجب سلب آسايش خانواده وي را فراهم کرده است.

وي افزود: کارشناسان پليس فتا با استفاده از اقدامات فني و شگردهاي خاص پليسي متهم را شناسايي، دستگير و تمامي دستگاه هاي ديجيتال وي را جمع آوري کردند.

سرهنگ اميني افزود:متهم در رويارويي با ادله و مستندات انکار ناپذير رايانه اي و تطبيق آن با محتويات گوشي تلفن همراه ضبط شده صراحتا به بزه انتسابي اقرار و جهت سير مراحل قضايي به همراه پرونده به دادسرا اعزام شد.

وی از شهروندان خواست ضمن ارتقا سواد رسانه اي خود در صورت مواجهه با موارد مشابه سريعا مراتب را به بخش فوريت هاي سايبري و گزارش مردمي سايت پليس فتا به نشاني www.cyberpolice.ir يا به شماره تلفن 0812182674 گزارش دهند.

پایان پیام/م

دیدگاه شما