دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 21 اردیبهشت 1395 ساعت 14:56   |   کد مطلب: 20551
رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر همدان:
اجرای طرح آسفالت اولویت کاری شهرداری باشد
رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر همدان بر توجه شهرداری و اولویت قرار دادن اجرای روکش معابر شهر تاکید کرد.

به گزارش نافع، نرگس نورا... زاده در جلسه هیئت امنای مرکز مطالعات و پژوهش های شورا با بیان این مطلب افزود: با توجه به دارای اولویت بودن مقوله آسفالت شهر همدان و پرداختن مرکز به این موضوع در سنوات گذشته و عملیاتی نشدن برخی از مصوبات شورا در این خصوص؛ باید بار دیگر تمامی مصوبات و گزارشات مرکز که ماحصل جلسات متعدد مرکز با اساتید علمی و اجرایی مربوطه است و در حوزه روکش معابر سطح شهر مدون شده جهت بررسی مجدد و رفع موانع اجرایی آن در شهرداری، به شورای اسلامی شهر ارسال شود.

وی با اشاره به بررسی های مقدماتی انجام گرفته مرکز مطالعات و پژوهش های شورا از وضعیت تملک معابر اصلی شهر و تعدادی از بناهای مانع بازگشایی معابر، اظهار کرد: مقرر شد برای شناسایی املاک واقع در مسیر معابر بالای 18 متر و همچنین املاک واقع در محدوده ی پارک ها و فضای سبز سطح شهر همدان، مرکز درصورت جذب کارآموز از دانشجویان با رشته های تحصیلی مرتبط نسبت به ساماندهی دو اکیپ جهت تحقق و اولویت بندی امر فوق اقدام کند.

نورا... زاده از پیش نویس " شیوه نامه انتشارات مرکز " مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر همدان خبر داد و یادآور شد: پیش نویس انتشارات توسط کارشناسان مرکز تدوین شده است که در صورت تایید مفاد آن توسط اعضای هیات امنا و تصویب نهایی، حمایت از کتاب هایی که در حوزه های مرتبط شهری تدوین شده و دارای اولویت باشد در دستور کار مرکز قرار خواهد گرفت.

شایان ذکر است؛ مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر همدان در حال حاضر از طرح های پژوهشی و پایان نامه هایی که با موضوعات شهری و براساس اولویت های مدیریت شهری نگاشته شوند، حمایت می کند.

پایان پیام/م

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت