دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 15 اردیبهشت 1395 ساعت 15:33   |   کد مطلب: 20446
معاون آموزش اداره کل استاندارد همدان:
استانداردسازی محصولات به کشاورزان آموزش داده می‌شود
معاون استانداردسازی و آموزش اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی همدان از آموزش استانداردسازی محصولات کشاورزی در این استان خبر داد.

به گزارش نافع، محمد هاشمی در کارگاه آموزشی «کشاورزی استاندارد و تولید محصول سالم» اظهار کرد: رعایت استانداردهای ملی آیین کار تولید در زمینه کشاورزی، موجب ارتقای کیفیت محصولات تولیدی کشاورزی و ایجاد توان رقابت در بازار و اشتغال پایدار می‌شود.

وی ادامه داد: آشنا نبودن کشاورزان با فرهنگ استاندارد و ضوابط و شرایط تولید محصول استاندارد و عدم آشنایی آنها با استانداردهای ملی آیین کار تولید در زمینه کشاورزی باعث صرف سرمایه‎های هنگفت ملی می‌شود.
هاشمی از آموزش استانداردسازی محصولات کشاورزی در بین زنان کشاورز و بانوان عضو سازمان‌های مردم‎ نهاد در زمینه اقتصاد خبر داد و گفت: آموزش استانداردسازی محصولات، ارتقای مهارت حرفه‎ای و افزایش زمینه کسب و کار پایدار از فواید این طرح است.
وی با اشاره به برگزاری چهار کارگاه آموزشی 6 ساعته گفت: از این طریق درصدد افزایش استانداردسازی، توجه به بسته‎بندی اصولی، تجاری سازی و رعایت قوانین و الزامات استانداردسازی در حوزه صادرات و واردات محصولات کشاورزی هستیم.
پایان پیام/م

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت