دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 17 فروردین 1395 ساعت 12:13   |   کد مطلب: 19952
رئيس پليس امنيت عمومي استان:
200 عدد قليان از واحدهاي صنفي در همدان کشف شد
رئيس پليس امنيت عمومي استان از کشف تعداد 200 عدد قليان به همراه متعلقات مربوطه و دو عدد چشمي دوربين مدار بسته در همدان خبر داد.

به گزارش نافع، سرهنگ "احمد رحيمي" گفت: به دنبال اخبار رسيده مبني بر عرضه قليان در تعدادي از سفره خانه هاي سطح شهر همدان که موجب نگراني خانواده ها از حضور جوانان خود در محل هاي مذکور جهت استعمال قليان  شده و برابر قانون مبارزه ملي با دخانيات، تهديد عليه بهداشت عمومي و تخلف محسوب مي شود؛ موضوع به صورت ويژه در دستور کار عوامل بازرسي اداره نظارت بر اماکن عمومي اين پليس قرار گرفت .

 وي افزود: با اقدامات ضربتي و غيرمترقبه، نسبت به بازديد و کنترل واحدهاي صنفي اقدام که در اين راستا تعداد 200 عدد قليان به همراه متعلقات مربوطه و دو عدد چشمي دوربين مدار بسته کشف و جهت سير مراحل قانوني تحويل مرکز بهداشت همدان شد.

رحیمی بیان کرد: در جهت رعايت حقوق شهروندان و رضايتمندي مردم، اجراي طرح کنترل و نظارت بر مراکز عرضه قليان ،توسط اداره نظارت بر اماکن عمومي تا پاکسازي کامل ادامه خواهد داشت.

وی با قدراني از همکاري خوب مردم با پليس در انجام ماموريت ها تصريح کرد: پليس با تشديد اقدامات كنترلي و نظارتي خود بر واحدهاي صنفي، درصدد کاهش ناهنجاري هاي اجتماعي و اخلاقي است و از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف در واحدهاي صنفي، مراتب را از طريق تلفن 110 به پليس اطلاع دهند.

پایان پیام/م

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما