دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 7 فروردین 1395 ساعت 15:11   |   کد مطلب: 19770
رئيس پليس راهنمايي و رانندگي ناجا عنوان کرد:
برخورد با تخلفات حادثه ساز، خط قرمز پليس
رئيس پليس راهنمايي و رانندگي ناجا با اشاره به کاهش هفت درصدي تلفات سوانح جاده اي، برخورد با تخلفات حادثه ساز را خط قرمز پليس اعلام کرد.

به گزارش نافع، سردار تقي مهري در حاشيه بازديد از مقرها و ايستگاه هاي انتظامي استان همدان اظهار کرد: طرح ترافيک نوروزي از اسفند ماه 94 با هماهنگي و همکاري دستگاه هاي مرتبط و با محوريت پليس آغاز و تا 15 فروردين ماه نيز ادامه دارد.

وي خاطرنشان کرد:از ابتداي اجراي طرح نوروزي تا روز گذشته 230نفر در تصادفات جان خود را از دست داده اند که در تعداد فوتي ها شاهد 7 درصدي کاهش نسبت به مدت مشابه سال قبل هستيم.

سردار مهري با اشاره به موج دوم مسافرت هاي نوروزي از روز 6 فروردين، گفت: وضعيت جاده هاي کشور خاص و از لحاظ ترافيکي نيز حجيم تر است.

اين مقام ارشد انتظامي گفت:در طول اجراي طرح نوروزي بيشترين تصادفات منجر به فوت؛ واژگوني ،تخطي از سرعت مطمئنه و انحراف به چپ بوده است.

مهري، ميزان واژگوني ها در کشور را 45 درصد دانست و افزود:خوشبختانه دراستان همدان از ابتداي اجراي طرح ترافيک نوروزي تاکنون تصادف فوتي رخ نداده است.

وی با بيان اينکه 50 درصد تصادفات در جاده ها بين ساعات 12 ظهر 24 شب رخ داده است، افزود: خستگي،خواب آلودگي،وعدم توجه به جلو از مهم ترين دلايل واژگوني است .

مهری، برخورد با تخلفات حادثه ساز را خط قرمز پليس اعلام و از توقيف  25 هزار دستگاه خودرو طي اين مدت  خبر داد. 

وی گفت: آمارها نشان مي دهد در نوروزامسال وضعيت رانندگي مردم نسبت به سال گذشته بهتر شده درحالي که به تعداد گواهينامه هاي جديدالصدور و خودرو ها افزوده شده است.

پایان پیام/م

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما