دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

 

 

 

 

***
SEO Services Glendale

تاریخ : دوشنبه 2 فروردین 1395 ساعت 20:05   |   کد مطلب: 19698
رئيس پليس راه استان از تردد يک ميليون و 700 هزار خودرو در محورها و جاده هاي استان همدان از ابتداي طرح نوروزي پليس خبر داد.

به گزارش نافع، سرهنگ "مهدي شاکري"  گفت: از ابتداي طرح نوروزي پليس که از 25 اسفند ماه سال 94 آغاز شده، يک ميليون و 700 هزار خودرو در جاده ها و محورهاي مواصلاتي استان همدان تردد داشته اند که اين تعداد تردد نسبت به سال گذشته 3 درصد افزايش داشته است.

وي افزود: در حال حاضر در جاده هاي استان، شاهد ترافيک رواني هستيم، اما با توجه به ورود مسافران و گردشگران پيش بيني مي شود طي ساعات آينده ترافيکي نيمه سنگين در محور غار عليصدر داشته باشيم که از عزيزان تقاضا مي شود با توجه به اينکه محور مذکور دو طرفه است با تامل و احتياط بيشتري به رانندگي بپردازند.

سرهنگ شاکري از کشته شدن 8 نفر از هموطنان از ابتداي طرح نوروزي تاکنون در پي تصادفات جاده اي خبر داد و اظهار کرد: بيشترين علت اين تصادفات عدم توجه به جلو ناشي از خستگي و خواب آلودگي و تخطي از سرعت مطمئنه است.

وی با اشاره به پيش بيني هواشناسي و تاثير وزش باد در رانندگي به ويژه در سرعت بالا که سبب عدم تعادل خواهد شد به رانندگان توصيه کرد: در هنگام رانندگي قوانين و مقررات راهنمايي و رانندگي را در نظر داشته و با سرعت مطمئنه حرکت کنيد.

پایان پیام/م

دیدگاه شما