دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 19 اسفند 1394 ساعت 14:15   |   کد مطلب: 19531
نماینده کمیته جستجوی مفقودین در همدان:
پیکر شهید "هاشم آزادبخت" پس از 29 سال به وطن بازگشت
نماینده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در همدان از بازگشت پیکر شهید "هاشم آزادبخت" پس از 29 سال به وطن خبر داد و گفت: در آستانه سال نو پیکر چهارمین سلحشور از تبار راست قامتان استان به وطن بازگشته تا پیش تر از بهار جان به خواب رفته را بیدار کند.

به گزارش نافع، محمد جواد زمردیان افزود: پیکر مطهر این شهید بزرگوار که در جریان تفحص مناطق عملیاتی در منطقه حاج عمران توسط جست و جو گران نور تفحص شده بود، به دلیل نداشتن مدارک شناسایی به ستاد معراج شهدای کشور منتقل شده که از طریق آزمایشات دی ان ای هویت وی مشخص شد.

وی ادامه داد: پیکر مطهر شهید آزاد بخت در23 اسفندماه  سالروز شهادت حضرت زهرا (س) همراه با پیکر 11 شهید گمنام دیگر وارد استان همدان شده و پس از انجام تشریفات بر دستان پر مهر مردم شهید پرور تویسرکان تشییع و در زادگاهش به خاک سپرده خواهد شد.

زمردیان یادآور شد: شهید هاشم آزاد بخت متولد سال 41 در تویسرکان بوده که در سالهای دفاع مقدس به مناطق عملیاتی اعزام و سرانجام در سال 1365 در منطقه عملیاتی حاج عمران به درجه رفیع شهادت نائل شده وچهارمین شهید مفقودالجسد استان بوده که پس از شهیدان  امیر مسعود محمدزاده، محمد نجفی و جابرشیرزادی  در سال 94 به وطن بازگشته است.

لازم به ذکر است؛ ظهر امروز مدیر بنیاد شهید و امور ایثار گران شهرستان تویسرکان، نماینده کمیته جست و جوی مفقودین در استان فرمانده سپاه شهرستان تویسرکان و جمعی از مسئولان با حضور در منزل شهید خبر بازگشت پیکر مطهر وی را به خانواده معززش اطلاع دادند.

پایان پیام/م

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت