دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 11 اسفند 1394 ساعت 14:31   |   کد مطلب: 19395
سخنگوی هیئت نظارت بر انتخابات استان همدان خبر داد
بررسی تخلفات کاندیداها در همدان
سخنگوی هیئت نظارت بر انتخابات استان همدان با بیان اینکه تاکنون مواردی از تخلفات کاندیداها ارسال شده و در حال بررسی هستیم، گفت: همه موارد پس از جمع‌بندی به شورای نگهبان ارسال می‌شود.

به گزارش نافع، محمد نباتی در گفت‌وگو با فارس،ضمن تشکر از مردم دشمن‌ستیز استان همدان که با حضور حماسی خود در پای صندوق‌های رأی حماسه دیگری را رقم زدند، اظهار کرد: از دست‌اندرکاران انتخابات و هیئت‌های اجرایی، نظارت، نیروهای امنیتی، انتظامی، رسانه‌ها و صدا و سیمای همدان که با کمال دقت و مراقبت تمام تلاش خود را در برگزاری انتخابات سالم، قانونی و پرشور و شعور به کار بستند، قدردانی می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه همواره پس از برگزاری انتخابات بحث قانون انتخابات در زمینه شکایات و نحوه رسیدگی به آن مطرح است، افزود: قانون برای شکایات احتمالی کاندیداها، مواردی را مطرح کرده که می‌توانند بر اساس آن عمل کنند.

سخنگوی هیئت نظارت بر انتخابات استان همدان تصریح کرد: در اجرای تبصره یک و 2 ماده 68 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده 69 قانون انتخابات خبرگان رهبری چنانچه شکایتی از نحوه انتخابات وجود داشته باشد، رسیدگی می‌شود.

وی اضافه کرد: کاندیداها و نمایندگان منتخب در صورت شکایت از تاریخ اخذ رأی به مدت هفت روز می‌توانند شکایات مستند خود را با ذکر مشخصات کامل، آدرس و شماره تلفن به دبیرخانه شورای نگهبان یا هیئت نظارت استان ارسال کنند.

نباتی با بیان اینکه تاکنون مواردی از تخلفات کاندیداها ارسال شده و در حال بررسی هستیم، افزود: همه موارد پس از جمع‌بندی به شورای نگهبان ارسال می‌شود، اگر تخلفات بر روی آرای مأخوذه اثرگذار باشد، قطعاً رسیدگی خواهد شد.

انتهای پیام/ج

دیدگاه‌ها

باسلام وارزوی عمل به تکلیف. حضورهزاران رای دهنده ازخارج حوزه انتخابیه بهاروکبودراهنگ باعث بدبینی شدید مردم ونارضایتی شده است.شمارابه خون شهداقسم می دهم بادقت وجدیت رسیدگی وازحق الناس موردتاکیدحضرت اقاپاسداری فرمایید.تشکر

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت