آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 8 اسفند 1394 ساعت 12:20   |   کد مطلب: 19302
فرماندار رزن گفت: انتخابات در شهرستان رزن بین حسن لطفی و عطالله سلطانی صبور به دور دوم کشیده شد.

به گزارش نافع  فتحعلی حسینی در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری 65 هزار و 851 نفر رای خود را در صندوق‌های رای شهرستان رزن انداختند.

وی افزود: حسن لطفی با 15 هزار و 13 رای به عنوان نفر اول و عطالله سلطانی صبور با 14 هزار و 899 رای به عنوان نفر دوم شناخته شده که در نهایت انتخابات در شهرستان به دور دوم کشیده شد.

حسینی درباره انتخابات خبرگان رهبری نیز گفت: آیت‌الله رازینی با 31 هزار و 366 رای، آیت‌اله طه محمدی با 29 هزار و 641 رأی، آیت‌الله موسوی اصفهانی با 29 هزار و یک رأی و حجت‌الاسلام شعبانی با پنج هزار و 647 رأی به ترتیب اول تا چهارم شدند.

وی با اعلام اینکه در این دوره از انتخابات میزان مشارکت مردم شهرستان رزن نسبت به انتخابات دوره قبل مجلس هفت هزار و 500 نفر افزایش داشته است تصریح کرد: در دوره قبل انتخابات مجلس در شهرستان رزن 59 هزار نفر در انتخابات شرکت کرده بودند.

فرماندار رزن بیان کرد: دور دوم انتخابات براساس قانون بعد از تایید نتایج حوزه توسط شورای نگهبان یک ماه بعد برگزار می‌شود که براین اساس می‌توان گفت انتخابات دور دوم مجلس در شهرستان رزن اواخر فروردین ماه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ج

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها