دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 5 اسفند 1394 ساعت 11:02   |   کد مطلب: 19213
نامزد ائتلاف اصولگرایان از حوزه انتخابیه رزن:
موضع‌گیری انگلیس در مورد انتخابات ایران " فتنه نفوذ " را شفاف‌تر کرد
نامزد ائتلاف اصولگرایان از حوزه انتخابیه رزن با تاکید براینکه موضع‌گیری اخیر انگلیس در مورد انتخابات ایران پشت پرده فتنه نفوذ را شفاف کرد،گفت: این موضع‌گیری مهر تاییدی بر هشدارهای مقام معظم رهبری در مورد خطر نفوذ دشمن از طریق انتخابات است.

به گزارش نافع  عطاء الله سلطانی صبور در گفت‌وگو با تسنیم،  با اشاره به اهمیت انتخابات و نقش تعیین کننده آن در سرنوشت و آینده مردم و کشور اظهار داشت : این دوره  از انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری با توجه به وضعیت خاص منطقه و مسائل داخلی و بین المللی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در مورد خطر نفوذ دشمن در مراکز تصمیم‌گیر و تصمیم‌ساز کشور گفت: براساس فرمایش رهبری معظم انقلاب مردم باید با هوشیاری به کسانی رای دهند که سپر بلای کشور و انقلاب باشند و کشور را به دشمن نفروشند .

نامزد ائتلاف اصولگرایان از حوزه انتخابیه رزن شکل گیری ائتلاف بزرگ اصولگرایان در این دوره از انتخابات را امری مبارک وسبب انسجام و وحدت نیروهای انقلاب اسلامی دانست و گفت:از آسیب‌هایی که متوجه نیروهای انقلاب اسلامی  است پراکندگی در تصمیم‌گیری‌ها بوده است که این ائتلاف از تفرقه و بازی کردن نیروهای اصولگرا در زمین رقیب جلوگیری می‌کند.

سلطانی صبور با اشاره به موضع‌گیری‌های اخیر انگلیس در مورد انتخابات ایران گفت: این حرکت انگلیس موضوع نفوذ را برای مردم ما شفاف کرد و مهر تاییدی بر هشدارهای مقام معظم رهبری در مورد خطر نفوذ دشمن از طریق انتخابات است لذا کار برای مردم بصیر ما آسان شد و باید  برخلاف خواست دشمن در انتخابات عمل کنند تا توطئه‌های دشمن نقش بر آب شود.

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری مبنی بر تشکیل مجلسی با ویژگی‌های مورد نظر امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری گفت: باید مجلسی وفادار به اسلام و انقلاب ، طرفدار مستضعفین و متشکل از نمایندگانی که درد مردم را درک کنند شکل بگیرد و به توسعه کشور کمک کند.

انتها پیام/ج

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت