دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 24 بهمن 1394 ساعت 16:33   |   کد مطلب: 18991
رئيس پليس امنيت عمومي انتظامي استان:
باند قاچاق مواد محترقه در همدان دستگیر شد
رئيس پليس امنيت عمومي انتظامي استان همدان از شناسايي و دستگيري يک باند قاچاق و کشف بيش از 399 هزار عدد انواع مواد محترقه و سيگار خارجي در يک عمليات پليسي خبر داد.

به گزارش نافع، سرهنگ احمد رحيمي گفت: در راستاي اجراي طرح هاي مبارزه با مواد محترقه و ارتقاء امنيت اجتماعي و مبارزه با قاچاقچيان مواد محترقه به منظور پيشگيري از وقوع حوادث دلخراش در چهارشنبه آخر سال و  در پي خبري مبني بر اينکه فردي به صورت باندي اقدام به قاچاق عمده انواع مواد محترقه و توزيع آن در سطح شهر و شهرستان هاي اطراف مي کند، رسيدگي به اين موضوع را در دستور کار ماموران پليس امنيت عمومي استان قرار گرفت.

وي افزود: پس از هفته ها اقدامات پليسي اين ماموران طي يک عمليات ويژه خودروهاي حمل بار قاچاق و محل انبار کالاهاي قاچاق قاچاقچيان موصوف را در شهرستان کبودرآهنگ شناسايي کردند .

رحیمی گفت: با هماهنگي و همکاري پليس امنيت عمومي شهرستان کبودرآهنگ در نهايت در يک اقدام غافلگيرانه تعداد64 هزار و 820 عدد انواع مواد محترقه، 334 هزار و 400 نخ سيگار خارجي، 490 بسته تنباکو قليان و شش دستگاه گوشي تلفن همراه کشف و دو دستگاه خودرو توقيف و همچنين 3 نفر قاچاقچي نيز دستگير شدند .

وی اظهار کرد: متهمان به همراه اقلام مکشوفه جهت سير مراحل قانوني تحويل پليس امنيت عمومي شهرستان کبودرآهنگ شدند.

پایان پیام/م.د

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت