آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 24 بهمن 1394 ساعت 09:31   |   کد مطلب: 18926
رئيس پليس آگاهي استان همدان:
کلاهبردار حرفه ای دستگیر شد
رئيس پليس آگاهي استان از شناسايي و دستگيري کلاهبردار حرفه ای در همدان خبر داد.

به گزارش نافع، سرهنگ رضا زارعي گفت: در پی شکایت فردی مبنی بر کلاهبرداری و جعل سند، مأموران ما تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیری متهم آغاز کردند.

وی افزود: در تحقیقات به عمل آمده، متهم با جعل سند و کلاهبرداری به مبلغ یک میلیارد و 310میلیون ريال،از همدان متواری می شود که با احضار شاکیان و بررسی مدارک و اسناد، جرم متهم تاييد و با همكاري اداره اطلاعات جنايي، مخفیگاه وی را در شهرستان اهواز شناسایی می کنند.

زارعی ادامه داد: كارآگاهان عمليات ويژه با اخذ نيابت قضايي در يك عمليات غافلگيرانه متهم را در ورودي شهرهمدان دستگير و به اداره پليس آگاهي منتقل کردند.

وی گفت: متهم در تحقیقات فنی به عمل آمده به 16فقره كلاهبرداري و جعل سند به مبلغ یک میلیارد و 310میلیون ريال، اعتراف کرد و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

زارعی ضمن هشدار به شهروندان اظهار داشت: در زمان خريد املاك نسبت به بررسي مدارك مالكليت املاك مورد نظر اقدام و پيرامون اصالت آنها تحقيق جامع معمول و از ادارات مربوطه استعلام لازم انجام گيرد و همچنين به هيچ عنوان تحت تاثير موقعيت شغلي فروشندگان و اظهارشفاهي افراد سود جو قرار نگرفته و با بررسي تمام جوانب و رویت ملك اقدام به تنظيم مبايعه نامه کرده و درصورت برخورد با هر گونه موارد مشكوك، با فوريت هاي پليس110 در تماس باشند.

پایان پیام/م.د

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها