وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 19 بهمن 1394 ساعت 10:00   |   کد مطلب: 18870
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: با توجه به بارش برف، تردد خودروها در اکثر محورهای استان همدان به کندی انجام می‌شود و تردد در گردنه اسدآباد فقط با زنجیرچرخ امکان‌پذیر است.

به گزارش نافع، سرهنگ مهدی شاکری در گفت‌وگو با تسنیم، اظهار داشت: بارش برف در محورهای مواصلاتی استان همدان از صبح امروز دوشنبه آغاز شده است و در این راستا تردد در برخی محورها به کندی انجام می‌شود.

وی با اشاره به بارش فراگیر برف در اکثر محورهای استان افزود: تردد در گردنه اسدآباد به دلیل صعب‎العبور بودن فقط با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

رئیس پلیس راه استان همدان بیان کرد: تمام محورهای منتهی به شهرستان نهاوند نیز با بارش شدید برف مواجه هستند و در این راستا تردد در این محورها نیز با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

وی گفت: تمام محورهایی که با ریزش برف همراه است توسط همکاران ما در مرکز راهداری استان برف‌روبی و نمک پاشی شده است تا مشکل تردد در راه‌ها رفع شود.

شاکری عنوان کرد: در حال حاضر اکثر جاده‌های برون شهری همدان سفید پوش شده‌اند و به دلیل لغزنده بودن سطح جاده‌ها تردد خودروها نیازمند استفاده از زنجیرچرخ است.

وی تأکید کرد: به منظور جلوگیری از تصادفات پر حادثه و حفظ جان شهروندان، پلیس از تردد خودروهای فاقد زنجیرچرخ در سطح جاده‌های استان همدان جلوگیری می‌کند.

انتهای پیام/ش

دیدگاه شما