وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 14 فروردين 1400 ساعت 17:52   |   کد مطلب: 40850
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان با بیان اینکه سردار شهید علیرضا حاجی‌بابایی به عنوان شهید شاخص سال استان همدان معرفی شد گفت: اسامی شهدای شاخص سال شهرستان‌ها نیز به سازمان بسیج ابلاغ شده است.

به گزارش نافع، سردار مظاهر مجیدی بعد از ظهر امروز در شورای اداری همدان اظهار کرد: از سال ۹۱ سازمان بسیج مستضعفین اعلام کرد تمام استانها شهیدی را به عنوان شهید شاخص سال استان معرفی کنند که به لطف خداوند از سال ۹۲ به بعد توانستیم با ارزیابی صورت گرفته شهدای استان همدان را هر سال معرفی کنیم.

وی با اشاره به اینکه در شهرستان‌ها هم همینطور بود و هر سال یک شهید شهرستان، یک شهید استان و یک شهید کشوری معرفی می‌شود گفت: ما در این مسیر تا جایی که امکان داشت نسبت به زوایای شهید سال و خانواده‌اش برنامه‌ریزی مختلفی داشتیم و در شهرستان‌ها کمیته‌هایی تشکیل و شهدا مشخص می‌شوند.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه به ترتیب حاج ستار ابراهیمی، شهید حسن صوفی، شهید علی چیت‌سازیان، شهید حسن ترک، شهید رسول حیدری، شهید سعید قهاری سعید، گروه ابوذر، شهید سعید اسلامیان، شهید حاج محمد سلگی تا سال ۹۹ شهید سال استان بودند افزود: امسال هم مانند سالهای گذشته در شهرستان‌ها و مرکز استان شهدایی انتخاب و به سازمان بسیج معرفی کردیم.

وی ادامه داد: در شهر همدان شهیدمحمد نیکبخت، شهرستان ملایر شهید حامد اصفهانی، اسدآباد شهیدان عباس جمور و شهید لطفی جمور، تویسرکان شهید علی تیموری، قهاوند شهید احمدآبادی، تیپ شهید محمدظاهری، کبودراهنگ شهید محمدتقی رستمی، بهار شهید صفرعلی پرسیان، نهاوند شهید محمد موبر، رزن شهیدان مصطفوی، درگزین شهید تقی خسروی، فامنین شهید نعیمی و ناجا شهید رنجبران را معرفی کردند.

مجیدی یادآور شد: به لطف خداوند برای ۱۳ تن از شهدای دفاع مقدس که درجه دریافت نکرده بودند مجوز سرتیپی گرفتیم که شهید علی چیت سازیان، شهید تقی بهمنی، شهید حبیب مظاهری، شهید حسن ترک، شهید علیرضا حاجی بابایی، شهید محسن حیدری، شهید حسن صوفی، شهید ستار ابراهیمی، شهید شکری پور، شهید حسن تاجوک، شهید سعید اسلامیان و شهید ناصر قاسمی جزو آنها هستند.

وی با بیان اینکه امسال شهید سال استان شهید علیرضا حاجی بابایی است افزود: پدر شهیدان حاجی بابایی، خود جانباز است، این خانواده دو فرزند شهید به نام ابوالقاسم حاجی‌بابایی و شهید علیرضا حاجی‌بابایی و دو داماد به نام شهید شکری‌موحد و شهید احمدی تقدیم وطن کرده‌ است.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی همدان نیز با بیان اینکه سال گذشته ستاد مقابله با کرونای استان کار سختی را پشت سر گذاشت و قدردان زحمات هستیم اظهار کرد: فرصتی برای حاشیه‌سازی و ورود به حواشی نداریم، حیف است که در این موقعیتی که هستیم وارد خدمت‌رسانی به مردم نشویم.

 حجت‌الاسلام احد آزادی‌خواه با بیان اینکه ما معیار داریم و مقام معظم رهبری معیار است که ایشان با سیاست و تدبیر حدود و ثغور را در همه حوزه‌ها بیان می‌کنند گفت: معیار ما قرآن است و قرآن همواره تدبیرگر بوده البته قرآن نیاز به مفسر برجسته دارد که ما فردی مانند مقام معظم رهبری داریم.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری تاکید به امیدآفرینی دارند و قطعا امیدآفرینی در اقدامات این ۴۲ سال باعث مشارکت در انتخابات و شکست دشمن خواهد شود افزود: وقتی حرف از امید می‌زنیم به لطف خداوند مردم هم همراهی خواهند کرد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی همدان با بیان اینکه خوشبختانه در استان همدان پروژه‌های زیادی در حال اجراست گفت: در همه حوزه ها از جمله کشاورزی، معدن و صنعت کار در حال اجراست که امیدواریم به ثمر بنشیند و مردم آنها را حس کنند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما