وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 12 اسفند 1399 ساعت 14:27   |   کد مطلب: 40666
معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: ۱۳ سری جهیزیه همزمان با هفته استانی دفاع مقدس همدان در قالب کمک مومنانه به نوعروسان نیازمند این استان اهدا شد.

به گزارش نافع، سرهنگ پاسدار «مصطفی رستمی» روز سه شنبه در حاشیه مراسم اهدا جهیزیه نوعروسان با اعلام این مطلب به خبرنگار ایرنا افزود: هر سری جهیزیه شامل پنج قلم از لوازم اساسی منزل شامل یخچال، تلویزیون، لباسشویی، اجاق گاز و جاروبرقی است.

وی با بیان اینکه این جهیزیه‌ها از طریق سپاه و کمک مومنانه پاسداران تامین شده است، اظهار داشت: هزینه تامین هر سری جهیزیه ۵۰ میلیون تومان بوده که در مجموع برای تامین این جهیزیه ها ۶۵۰ میلیون تومان هزینه شده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان گفت: در این برنامه توزیع ۱۸ سری جهیزیه برنامه ریزی شده بود که پنج سری آن به علت آماده نبودن خانواده زوجین به نوبت دیگری موکول شد.

سرهنگ پاسدار رستمی اظهار داشت:  از ابتدای امسال تاکنون سپاه استان با همکاری نهادهای امدادی چندین سری جهیزیه در مناسبت های مختلف تهیه و به نوعروسان نیازمند اهدا کرده است.

وی با اشاره به اهدا ۵۰۰ سری جهیزیه به نوعروسان در هفته دفاع مقدس(شهریور) ادامه داد: بانک اطلاعاتی زوج های نیازمند توسط پایگاه های مقاومت تهیه شده و همچنین افرادی نیز از طرف کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی معرفی شده اند.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما