وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 20 آبان 1399 ساعت 11:50   |   کد مطلب: 40340
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس،گفت: تنها ۲۰ درصد از دانش آموزان متوسطه دوم در شبکه شاد حضور دارند که این زنگ خطری برای بحث تربیت دانش آموزان است.

به گزارش نافع،  احمد حسین فلاحی  در نشست  بررسی وضعیت  کمی  و کیفی آموزش مجازی دانش آموزان، اظهار داشت: باید قدردان زحمات مدیرانی بود که شبانه روز در تلاشند و به مردم خدمت رسانی می کنند.

 نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عدم نظارت بر شبکه های مجازی و بویژه شبکه شاد بیان کرد : ۸۰ درصد دانش آموزان ابتدایی و ۶۰  درصد دانش آموزان متوسطه اول و فقط ۲۰ درصد از دانش آموزان متوسطه دوم در شبکه شاد حضور دارند که این زنگ خطری برای بحث تربیت دانش‌آموزان است.

نماینده  مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از خانواده‌ها می‌خواهیم که نظارت بر دانش آموزان خود را برای حضور در شبکه شاد بیشتر کنند و در بحث آیین نامه ها هم ما پیگیر هستیم تا آیین‌نامه‌ای تنظیم گردد که نظارت معلمان بر دانش‌آموزان را بیشتر کند.

فلاحی با بیان اینکه عدم باور به داخل و عدم توجه به شبکه ملی اطلاعات باز مشکلاتی برای آموزش و پرورش ایجاد کرده است گفت: متاسفانه از ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در سراسر کشور درست استفاده نشده است و در همدان اوضاع امکانات آموزشی برای معلمان نامناسب است به طوری که برای ساختمان باهنر همدان کد تخریب صادر شده است.

سخنگوی کمیسون آموزش مجلس شورای اسلامی  افزود:  موضوع  عدم دعوت دانش آموزان برتر برای مصاحبه دانشگاه فرهنگیان را به  اطلاع رئیس سازمان سنجش رسانده ایم. 

این نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:  یکی از اصلی ترین دغدغه های ما  در کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی مشکلات  آموزش و پرورش  از قبیل استخدام معلمان حق التدریسی نهضتی غیردولتی و ..... است  که  تلاش داریم که این موضوعات را به کمک نمایندگان مجلس حل و فصل نماییم.

وی بیان داشت: کمبود معلم و  اعتبارات آموزش و پرورش یکی از دغدغه های اساسی کشور در حوزه آموزشی است که در این خصوص کمیسون آموزش به دنبال ارائه راهکارهای مناسب است.

فلاحی در  بخش دیگری از صحبت های خود افزود: متاسفانه ۱۸ روستا در بخش پیش خور فامنین مشکلات آب دارند و در همین راستا ما چندین جلسه برای رفع مشکل گذاشته‌ایم.

وی افزود:  در سال‌های گذشته ذخیره آب به صورت درستی انجام نشده و این باعث آزار مردم گردیده است .

در پایان فلاحی با اشاره به اینکه   عمده مشکلات کشور در بحث مدیریت داخلی است عنوان کرد : در این شرایط که مردم تحت فشار مشکلات اقتصادی هستند نباید با تصمیمات نسنجیده مردم را بیشتر از این دچار مشکل کرد. در این زمینه هم  مجلس با پیگیری و تصویب طرح کالاهای اساسی دنبال این است که انشاالله بتواند کمی از مشکلات مردم را کم کند.

منبع:خانه ملت

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت