وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 4 تير 1399 ساعت 07:25   |   کد مطلب: 39709
نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: مرکز تخصصی تربیت اسلامی کودک و نوجوان استان همدان به دنبال هویت‌سازی در بین نسل آینده است.

به گزارش نافع، آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی‌ شب گذشته در آیین افتتاحیه مرکز تخصصی تربیت اسلامی کودک و نوجوان استان همدان با بیان اینکه در استان همدان مراکز متعددی داریم که در حوزه تربیت کودک فعالیت می‌کنند، اظهار کرد: در مهرماه سال گذشته در شورای فرهنگ عمومی استان مصوب شد که مرکز تخصصی تربیت کودکان ایجاد شود.

وی با بیان اینکه فرهنگ اسلامی و آموزه‌های معقول ملی باید هویت‌ساز نسل جدید باشد افزود: اگر بخواهیم نسل جدیدی تربیت کنیم باید در حوزه هویت‌سازی به خوبی عمل کنیم، چراکه دشمن در حال ایجاد اختلال در هویت دینی و ملی ایران اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با اشاره به اینکه این مرکز به دنبال هویت‌سازی اسلامی و ایرانی و ایفای نقش اساسی در این حوزه است، تصریح کرد: اسناد بالادستی در این حوزه وجود دارد و باید ورود کنیم.

وی با بیان اینکه برای تربیت صحیح نسل‌های آینده وجود این مراکز ضروری است، ادامه داد: نام این مجتمع فرهنگی و آموزشی آدینه است و به دنبال فعال کردن مجموعه‌های فرهنگی هستیم.

شعبانی با اشاره به اینکه در مجتمع آدینه، مدرسه قرآنی مشاوره خانواده مرکز صیانت از خانواده، مدرسه قرآنی، مرکز تخصصی مشاوره خانواده مرکز تخصصی تربیت کودک و نوجوانان وجود دارد تصریح کرد: مرکز تخصصی تربیت کودکان داری یک هیات امنا و یک هیات مدیره است که اداره کل آموزش و پرورش استان همدان و اداره کل بهزیستی اعضای حقوقی این مجموعه هستند.

وی با بیان اینکه تمامی مراکز فعال در حوزه تربیت کودکان در این مجموعه شناسایی می‌شوند ادامه داد: امروز خانواده‌ها در حوزه تربیت فرزندان خود با مشکل مواجه هستند چراکه جامعه ما باز است و موارد بسیاری در آن دخیل بوده و تاثیرگذار است.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با اشاره به اینکه این مجموعه اداری نیست خاطرنشان کرد: کار جهادی سرلوحه امور این مجموعه خواهد بود.

وی با بیان اینکه ویژه‌نامه‌ای هم با همکاری روزنامه هگمتانه و مرکز تخصصی تربیت کودکان منتشر می‌شود گفت: در نشست‌های خبری جزییات بیشتری به سمع و نظر مردم برسد.

منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما