وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 12 خرداد 1399 ساعت 07:42   |   کد مطلب: 39615
شهردار منطقه یک و منطقه ۳ همدان عنوان کردند عملیات آسفالت‌ریزی در معابر همدان در حال انجام است و در بخشی از خیابان‌ها و مناطق نیز کار تمام شده است.

به گزارش نافع، "اجرایی شدن نهضت آسفالت همدان چه شد؟" عنوان سوژه‌ای است که در سامانه "فارس من" خبرگزاری فارس همدان ثبت شده است.

بر این اساس مدیر منطقه ۳ شهرداری همدان از توزیع بیش از ۶ هزار و ۴۵۰ تن آسفالت در معابر شهرداری منطقه سه همدان خبر داد و اظهار کرد: تمام تلاش مجموعه شهرداری منطقه سه ارائه خدمات قابل قبول به شهروندان است و در این راستا برای جلب رضایت بیشتر شهروندان از تمام توان و امکانات موجود برای ارائه خدمات به مردم استفاده خواهیم کرد.

محمدرضا فیضی‌منش ادامه داد: در راستای اجرای نهضت آسفالت و به منظور تسهیل در عبور و مرور شهروندان و افزایش رضایتمندی مردم؛ عملیات آسفالت‌ریزی معابر اصلی و فرعی در سطح منطقه سه شهر همدان در حال انجام است که تاکنون بیش از ۶ هزار و ۴۵۰ تن آسفالت با اعتباری حدود ۲۹ میلیارد ریال توسط اکیپ‌های آسفالت در نقاط مختلف منطقه توزیع شده است.

وی با بیان اینکه رعایت اصول فنی و زیرسازی اساسی از ویژگی‌های آسفالت‌ریزی در سطح منطقه ۳ است افزود: عملیات آسفالت‌ریزی به صورت دقیق توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه لحاظ می‌شود که تاکنون شاهد اجرای عملیات روکش و لکه‌گیری آسفالت در معابر اصلی و فرعی منطقه سه شهرداری همدان نظیر بلوار بدیع‌الزمان، کندرو ترمینال اتوبوس‌ها، راستگرد، بلوار بدیع‌الزمان، بلوار امام خمینی (ره)، بلوار شهید سردار همدانی، بلوار آیت‌اله رفسنجانی(خوزستان)، خیابان اراک، بلوار شاهد، بلوار ملت، بلوار بهشت، میدان امام حسین (ع، بازار خودرو، بلوار انقلاب، خیابان اراک، خیابان صنعت، خیابان خضریان، کوی قاسم‌آباد، کوی حسن‌آباد، کوی مزداگینه، کوی زمین شهری، کوی جولان، کوی جنت، فرخ سرشـت، کوی مجـیدآباد، کوی خضر، کوی رضـا، شهرک شـهید مدنی، کوی اندیشـه، کوی رضــوان و... هستیم.

مدیر منطقه یک شهرداری همدان نیز با اشاره به شروع عملیات آسفالت‌ریزی و لکه‌گیری معابر اظهار کرد: از ابتدای سال جاری و به درخواست شهروندان اکیپ آسفالت در تمام معابر منطقه در حال فعالیت هستند.

مسعود دهبانی‌صابر ادامه داد: عملیات آسفالت‌ریزی معابر با استفاده از دستگاه فلاسک و به صورت دستی در حال انجام است که این اقدام ضمن کاهش ماشین‌آلات مورد نیاز و نیروی انسانی، موجب افزایش سرعت و عمر مفید لکه‌گیری‌ها شده است.

وی تصریح کرد: از عواملی که باعث افزایش عمر آسفالت می‌شود نحوه زیرسازی و جنس آسفالت است که در این راستا تمام اقدامات بر اساس استانداردهای لازم صورت پذیرفته تا بتوانیم از نظر کمی و کیفی شاهد افزایش عمر آن باشیم.

وی با اشاره به اینکه تاکنون بالغ بر پنج هزار تن آسفالت در سطح منطقه توزیع شده است عنوان کرد: تمام آسفالت‌ریزی‌ها و لکه‌گیری‌ها بر اساس درخواست‌هایی که از طریق نواحی سه‌گانه منطقه و سامانه ۱۳۷ مطرح شده است، اولویت‌بندی و احصاء شده و در حال انجام است تا شاهد افزایش رضایت شهروندان در این زمینه باشیم.

گلفام مدیر فنی منطقه یک شهرداری همدان نیز مطرح کرد: خیابان قهرمان در بلوار بعثت، میدان جهاد، بلوار شهید زمانی، کوی خاتم، بلوار شهید مصیب مجیدی، بلوار شهید اسلامیان، سعیدیه، کمال‌آباد، دره مرادبیگ، خیابان بسیج، بلوار شهید فهمیده "پشت بیمارستان بوعلی"، محله سبد بافان و پارک لاله، خیابان میرزاد عشقی، خیابان جوادیه، خیابان شریعتی، بلوار شهید مصیب مجیدی، خیابان شریعتی، بلوار بعثت، بلوار شهید احمدی روشن، بلوار سعیدیه شمالی و جنوبی، خیابان هنرستان، کوی خاتم، کوی دره مرادبیگ و... از جمله مسیرهایی هستند که تاکنون عملیات آسفالت‌ریزی در آنها صورت پذیرفته است.

منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما