وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 10 خرداد 1399 ساعت 13:07   |   کد مطلب: 39595
نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه باید فرهنگ شهر در روند ساخت بنای مذهبی مد نظر باشد،گفت:احداث فضای تفریحی برای خانواده‌ها در احداث مصلی همدان مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش نافع، آیت الله حبیب الله شعبانی ظهر امروز در مراسمی  با تقدیر از اقدامات اعضا سابق هیات امنا مصلی همدان، اظهار داشت: در ساخت اماکن مذهبی باید به سادگی و بی‌آلایشی نما و محیط توجه شود.

وی افزود: مردم انتظار تجمل گرایی در اماکن مذهبی را ندارند، اما گاهی اوقات با اماکن مذهبی مواجه می‌شویم که به این موضوع توجه ندارند و لذا اعضا امنا مصلی همدان باید در ساخت این مجموعه به این نکته توجه جدی داشته باشند.

امام جمعه همدان با بیان اینکه باید فرهنگ شهر در روند ساخت مد نظر باشد، عنوان کرد: تجملات با عرف اجتماعی معرفی می‌شود، بنابراین نباید از مسائل اجتماعی و فرهنگ حاکم بر شهر غافل شویم.

وی این پروژه را جز صدقات باقیه عنوان کرد و گفت: با اتمام این مجموعه تا سالیان سال هر گونه کار فرهنگی که در آن انجام شود دارای ثواب و اجر برای سازندگان است.

نماینده ولی فقیه در استان همدان تصریح کرد: باید فعالیت در این حوزه را یک توفیق از جانب خداوند بدانیم و قدردان آن باشیم که در این مسیر قرار گرفته‌ایم.

وی با تاکید بر اینکه نیازمند طرح جامع فرهنگی برای این مجموعه هستیم، ابراز کرد: با ایجاد یک طرح فرهنگی جامع در ساخت این مجموعه می‌توان با ایجاد فضاهای مختلفی همچون محیط‌های فرهنگی و تفریحی برای خانواده‌ها گام مهمی را برداریم.

آیت الله شعبانی با بیان اینکه نیازمند ساخت فضای تفریحی برای استفاده خانواده‌ها در شهر هستیم، عنوان کرد: یکی از ضروریت‌‌ها ساخت مجموعه فرهنگی، تفریحی جامعی در شهر است که می‌توان با ایجاد چنین فضایی از بسیاری از معضلات اجتماعی نیز جلوگیری و آنها را مدیریت کرد.

به گزارش تسنیم، در این جلسه آقایان مهدی صدیقی، خسرو سامری، محمد علی دلگرم، محمود احدیان، عباس اسماعیلی، محمود صالحی و مهدی رحیمی فر به عنوان اعضا جدید امنا مصلی همدان معرفی شدند.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما