وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 20 ارديبهشت 1399 ساعت 22:00   |   کد مطلب: 39545
مرحله دوم رزمایش کمک های مومنانه در شهرستان کبودراهنگ با تهیه و توزیع ۱۱۰۰ بسته معیشتی شامل اقلام مختلف غذایی برگزار گردید.

به گزارش نافع،

فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ در تشریح این خبر گفت: در راستای اجرای فرمان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر برگزاری رزمایش همدلی و مواسات و کمک های مومنانه، در شهرستان کبودراهنگ همزمان با سراسر کشور ستادهای شهرستانی رزمایش در فرمانداری، دفاتر ائمه جمعه و سپاه شهرستان فعال گردید و هماهنگی های لازم جهت برگزاری منسجم و یکپارچه این رزمایش در شهرستان صورت گرفت.

سرهنگ پاسدار محمود بداغی افزود: تا به امروز بیش از ۳۵۰ میلیون تومان کمک های نقدی و غیرنقدی مردم خیر و انقلابی شهرستان توسط پایگاه های بسیج و حوزه های مقاومت جمع آوری گردیده است.

وی گفت: امروز مصادف با ولادت با سعادت امام حسن مجتبی(ع) دومین مرحله از رزمایش کمک های مومنانه در کبودراهنگ اجراء می شود که لازم به ذکر است در مرحله اول این رزمایش ۱۴۰۰ بسته معیشتی و در مرحله دوم ۱۱۰۰ بسته معیشتی به ارزش تقریبی ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان تهیه شده است که توسط گروه های جهادی بسیج و پایگاه های مقاومت بین خانواده هایی که بر اثر ویروس کرونا دچار مشکل معیشتی شده اند توزیع می شود.

بداغی خاطرنشان کرد: در ابتدای شروع این رزمایش ۴۵۰۰ خانواده نیازمند توسط حوزه های مقاومت و پایگاه های بسیج شناسایی شده اند که ۲۵۰۰ خانواده در مرحله اول و دوم و مابقی خانواده ها در مراحل بعدی رزمایش کمک های معیشتی دریافت خواهند کرد.

فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ در پایان از همکاری و مساعدت کلیه دستگاه ها و ادارات شهرستان به ویژه ائمه محترم جمعه و جماعات، فرماندار محترم و به ویژه مردم شریف، مومن و انقلابی شهرستان که در اجرای رزمایش کمک های مومنانه، ستاد شهرستان را یاری نمودند صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت