وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 16 فروردين 1399 ساعت 21:24   |   کد مطلب: 39249
نماینده ولی‌فقیه در استان همدان گفت: سردار سلگی معتقد بود که باید به جوانان میدان داده شود و به جذب حداکثری معتقد بود.

به گزارش نافع، آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی عصر امروز در ویژه برنامه سومین روز شهادت جانباز فداکار حاج میرزا محمدسلگی که در صدا و سیمای مرکز همدان برگزار شد، در ابتدا به قرائت پیام تسلیت مقام معظم رهبری درباره شهادت این سردار بزرگ اسلام پرداخت و اظهار کرد: مداومت بر مسیر حق، ویژگی بارز سردار سلگی بود.

وی با بیان اینکه بسیاری از افراد ممکن است حرف از نظام و انقلاب بزنند اما در مسیر کمتر گام بردارند اظهار کرد: تعصب و غیرت سردار سلگی به حق بسیار برجسته بود و اخلاص و اعتقاد او به نظام، انقلاب، اسلام و منافع مردم ستودنی است.

نماینده ولی‌فقیه در استان همدان با اشاره به اینکه سردار سلگی همیشه زنده است، تعبیر کتاب «آب هرگز نمی‌میرد» را بسیار درست دانست و افزود: سردار سلگی معتقد بود که باید به جوانان میدان داده شود ضمن اینکه به جذب حداکثری معتقد بود.

وی با بیان اینکه سردار به دنبال این بود که برای انقلاب یار جمع کند و به دنبال بیرون کردن کسی از حلقه انقلاب نبود تصریح کرد: شهید سلگی در کتاب «آب هرگز نمی‌میرد» تجلی پیدا می‌کند که مطالعه این کتاب باعث می‌شود زحمات او را ببینیم و درک کنیم.

شعبانی با اشاره به اینکه «ساعت‌های خوش و باصفایی را با این کتاب گذراندم» تعبیر مقام معظم رهبری از کتاب «آب هرگز نمی‌میرد» است ادامه داد: زحمات و مجاهدت‌های شبانه‌روزی شهید سلگی در کتاب مشخص است.

منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما