وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 16 فروردين 1399 ساعت 21:01   |   کد مطلب: 39244
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه سردار سلگی ذوب در ولایت بود گفت: حاج میرزا مجاهد خستگی‌ناپذیر بود و وقتی هم که بازنشسته شد از فعالیت باز نماند.

به گزارش نافع، سردار مظاهر مجیدی عصر امروز در ویژه‌برنامه سومین روز شهادت جانباز فداکار حاج میرزا محمدسلگی که در صدا و سیمای مرکز همدان برگزار شد، وقتی سابقه لشکر انصارالحسین(ع) بررسی می‌کنیم، زیبایی و اقتدارش به شهدایش بود اظهار کرد: سردار سلگی رده‌های مختلف را در لشکر پیمودند و وقتی فرمانده گردان شدند، عملیات‌های درخشانی توسط گردان انجام شد.

وی با بیان اینکه سردار وقتی هم که مجروح شد، از لشکر جدا نشد و ریاست ستاد لشکر ۳۲ انصارالحسین(ع) را نیز بر عهده گرفت تصریح کرد: در جریان تجاوز دشمن به خاک کشور در عملیات مرصاد وقتی متوجه شدیم که حاج میرزا در منطقه است، همه آرامش خاطر داشتند که جلوی آنها را خواهد گرفت.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان ادامه داد: حاج میرزا مجاهدی خستگی‌ناپذیر بود و وقتی هم که بازنشسته شد از فعالیت باز نماند.

وی با بیان اینکه او در انتخابات مجلس یازدهم از پای ننشست که با ورود خود در هم‌افزایی بین نیروهای انقلاب باعث حضور حداکثری در انتخابات شد گفت: او جلسات متعددی را نیز با پایگاه‌های بسیج برگزار کرد.

مجیدی با بیان اینکه او به معنای واقعی کلمه ذوب در ولایت بود خاطرنشان کرد: شخصیت انقلابی و اسلامی او برای همه افراد الگوست.

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان نیز گفت: سردار سلگی سال ۹۹ از سردار سلگی ۵۹ خیلی جلوتر بود به طوری که اگر در سال ۵۹ یک جوان پرشور در دفاع از انقلاب بود در سال ۹۹ خیلی پرشورتر شد.

سردار مهدی فرجی با بیان اینکه در سال ۹۶ در اعتراضات با سخنرانی‌های خود جوانان را جذب کرد اظهار کرد: مظلومیت در دفن و تشییع به خاطر بزرگی او بود و هرگز در افتخاراتش خود را محسور نکرد و در میان مردم بود.

نویسنده کتاب «آب هرگز نمی‌میرد» با بیان اینکه او دید معرفت‌شناسی قرآنی داشت اظهار کرد: تعامل با آدم‌ها و نگاه حداکثری او بی‌نظیر بود و نسبت به حق احساس وظیفه می‌‎کرد.

سردار حمید حسام با اشاره به اینکه او همواره جورکشی می‌کرد و هرجا احساس می‌کرد که حقی باید احقاق شود، ورود می‌کرد افزود: اخلاص و مرام ابوالفضلی حاج میرزا بود که کتاب «آب هرگز نمی‌میرد» را به جایگاه والایی رساند.

وی با بیان اینکه همانطور که آب زلال است، حاج میرزا نیز زلال بود و موفقیت این کتاب مدیون او است گفت: وقتی تلفنی به او گفتم که به دیدار رهبری می‌رویم، با علی‌آقا خوش لفظ به مزار سردار همدانی رفتیم تا استمداد بطلبد که از راهی که می‌رود دور نشود.

منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما