وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 22 بهمن 1398 ساعت 19:35   |   کد مطلب: 38944
امروز مردم ولایتمدار و انقلابی دارالمومنین استان همدان با حضور حماسی و پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن یک بار دیگر خشم و انزجار خود از مستکبران عالم، آمریکا و اسرائیل را نشان دادند و با سر دادن شعار “نه سازش نه تسلیم نبرد با آمریکا ” هر گونه مذاکره با آمریکا و قاتلان سردار دلها حاج قاسم سلیمانی را محکوم کردند.

به گزارش نافع، امروز همزمان با فرارسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اقشار مختلف مردم دارالمومنین استان  همدان با حضور حماسی و پرشور خودو لبیک به فرمان و منویات مقام معظم رهبری ، اقیانوسی بیکران از ایمان، همدلی و همبستگی و پیوند دوباره ملت با نظام و آرمانهای انقلاب اسلامی را به نمایش و آب سردی بر دسیسه های دشمنان نظام اسلامی ریختند.

به دلیل همزمان شدن ۲۲ بهمن امسال با چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی همگان با در دست داشتن عکس های این شهید، فجری سلیمانی رقم زدند.

 

همدان

 

نهاوند

مردم مؤمن و انقلابی شهرستان نهاوند امروز در سرمای ۱۱ درجه زیر صفر در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن حضوری حماسی داشتند.

حضور پرشور مردم در راهپیمایی امسال برگ زرین دیگری در تاریخ پرافتخار مردم دیار نهاوند رقم زد و ۲۲ بهمن به‌یادماندنی را در تاریخ شهرستان خلق کرد.

مردم با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل از سیاست‌های دشمنان انقلاب اعلام انزجار کردند و با آرمان‌های امام و شهدا تجدید پیمان کردند.

 

تویسرکان

مردم ولایتمدار تویسرکان با حضور در در راهپیمایی ۲۲ بهمن ضمن اعلام نفرت و انزجار خود از آمریکا و اسرائیل بصیرت و هوشیاری خود را به نمایش گذاشتند.

ملایر

ملایری ها علی رغم هوای بسیار سرد امروز با سر دادن شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل راهپیمایی را از میدان امام خمینی(ره) آغاز کردند.

میدان امام حسین(ع) نقطه پایان و تجمع راهپیمایی این روز در ملایر بود و علی آقا محمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام سخنران ویژه مراسم امروز شهرستان بود .

نکته قابل توجه امروز حضور گسترده عکس های حاج قاسم سلیمانی بود که فجر سلیمانی امسال را ویژه تر کرده بود.

بهار

مردم شهر بهار صبح امروز راهپیمایی خود را از اول خیابان امام آغاز و در میدان امام تجمع کردند.

مردم شهر بهار در سرمای شدید و زیر بارش برف به خیابان آمده و با فریاد مرگ بر آمریکا پایبندی خود را به نظام و انقلاب نشان دادند.

 

قهاوند

برف و سرما هم مانع حضور پرشور قهاوندی ها در جشن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب نشد

مردم شریف و ولایتمدار منطقه قهاوند صبح امروز همراه با سراسر کشور از ساعات اولیه صبح در مکان شروع راهپیمایی حضوری پرشور داشتند.

 

 

اسدآباد

همزمان با سراسر کشور صبح امروز با تجمع مقابل حسینیه آیت الله خامنه ای (دفتر امام جمعه) در مراسم باشکوه و تماشایی راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال شرکت کردند.

رزن

راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستانهای رزن و درگزین با حضور و شکوهی خاص و کم نظیر برگزار شد.

با وجود سرمای شدید هوا در این مناطق از استان همدان مردم با شرکت گسترده در جشن انقلاب اسلامی مهر دیگری بر دفتر ولایت مداری این خطه شهید پرور در تاریخ باشکوه انقلاب اسلامی ثبت کردند .

کبودراهنگ

امروز مردم ولایتمدار و انقلابی شهرستان کبودراهنگ با حضور حماسی و پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن یک بار دیگر خشم و انزجار خود از مستکبران عالم، آمریکا و اسرائیل را نشان دادند و با سر دادن شعار “نه سازش نه تسلیم نبرد با آمریکا ” هر گونه مذاکره با آمریکا و قاتلان سردار دلها حاج قاسم سلیمانی را محکوم کردند.

فامنین

 

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما