وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 20 دى 1398 ساعت 11:11   |   کد مطلب: 38715
معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیاء(ص) با بیان اینکه آمریکا اول گزینه جنگ با ایران را انتخاب کرد اما ناکام ماند، به همین دلیل عصبانی شده و در شرایط جهنمی قرار گرفته است گفت: دشمن از منطقه نرود تابوت پشت تابوت روانه آمریکا می‌شود.

به گزارش نافع، سردار علی شادمانی شب گذشته در بزرگداشت شهید شاخص سال استان همدان «شهید سعید اسلامیان» و هفتمین روز شهادت سردار سلیمانی با بیان اینکه الطاف الهی نصیب مردان و زنان این سرزمین شده است اظهار کرد: استقامت، مقاومت و عدل در هر شرایطی مومن را مشمول الطاف الهی می‌کند و به همین دلیل است که مقام معظم رهبری ما را به مقاومت و استقامت دعوت می‌کنند.

وی با بیان اینکه مقاومت و استقامت جوهر جهاد و جبهه است افزود: به خاطر استقامت خانواده شهدا و مردم است که خداوند به این کشور لطف کرده و در همه سختی‌ها به سمت اهداف عالیه هدایتی معجزه‌آسا می‌کند.

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیاء(ص) در ادامه با اشاره به ایثار شهدا و با بیان اینکه در جبهه سرتیپ، سرهنگ و سردار مطرح نیست یادی از شهید اسلامیان کرد و تصریح کرد: در جبهه‌های دفاع مقدس این شهید بزرگوار را آقا سعید یا حاج سعید صدا می‌کردیم.

وی با بیان اینکه آقاسعید علمدار ما بود ادامه داد: آن زمان که فرماندهان در فشار بودند به آقا سعید روی می‌آوردند.

شادمانی با اشاره به اینکه شهید اسلامیان با همه رزمندگان با مهربان و عطوفت رفتار می‌کرد و راهبر همه در صحنه‌های سخت جنگ بود خاطرنشان کرد: تیم این شهید والامقام تیپ انصارالحسین(ع) را تشکیل داد، این تیپ در حوزه شناسایی افراد شاخصی را تربیت کرد و دستاوردهای بسیار به دست آورد.

ترامپ هم از موشک‌های ایران ترسید، هم از قدم‌های استوار مردم 

وی با بیان اینکه شهیداسلامیان محور ایلام را تحویل گرفت و تیپ انصارالحسین(ع) متولد شد گفت: هفت ماه در جبهه ایلام بودیم تا دشمن را به این نقطه معطوف کنیم و نیروهای ما بتوانند عملیات فتح‌المبین را انجام دهند.

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیاء(ص) با اشاره به اینکه وقتی شهید علی چیت‌سازیان در محاصره قرار گرفت توسط شهید اسلامیان نجات یافت اظهار کرد: حاج‌سعید اسلامیان قهرمان جبهه‌ها و مصداق بارز صبر بود.

وی در ادامه با بیان این مطلب که دلمان برای آن حماسه‌ها تنگ است افزود: آقاسعید با کرد‌ها، فارس‌ها، بسیج، ژاندارمری و ارتش کار کرد و در این راه همیشه موفق بود.

شادمانی با اشاره به اینکه در وجود شهید سعیداسلامیان در سخت‌ترین شرایط ترسی ندیدم تصریح کرد: شهدای بزرگ خطه همدان خستگی را خسته کردند.

وی در ادامه به شهادت سپهبد سلیمانی پرداخت و با محکومیت اقدام تروریستی آمریکا خاطرنشان کرد: فکر نکنید که ترامپ احمق فقط از موشک‌های ایران ترسید، او از قدم‌های استوار مردم هم به لرزه افتاد، مردمی که در صحنه حاضر شدند و دشمن را متزلزل ساختند.

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیاء(ص) با تأکید بر اینکه در صحنه بودن و ولایتمداری مردم دشمن را ترساند گفت: دشمن بسیار هزینه کرد تا مردم را از نظام و انقلاب جدا کند اما ناکام ماند، این بار نیز ملت بزرگ ایران مانند همیشه فولادین به میدان آمدند و دشمن را متزلزل کردند.

وی با اشاره به اینکه زنان، مردان و جوانان این ملت با اراده‌ای قوی بر دشمن نهیب زدند افزود: دشمن می‌داند انقلاب اسلامی حاصل رشد فکری ملت است و حادثه‌ای نیست که عده‌ای برای به دست آوردن قدرت علیه گروه دیگری قیام کنند.

ایران اسلامی هیمنه دشمن را درهم شکسته است

شادمانی با بیان اینکه ایران اسلامی هیمنه دشمن را درهم شکسته است تصریح کرد: ما دشمنی را بر زمین زدیم که قدرتمندترین ارتش دنیا را دارد.

وی با اشاره به اینکه بزرگترین ارتش از نظر کمی و کیفی در اختیار آمریکاست ادامه داد: اقتصاد دنیا در دست این دشمن است و روسای دیگر کشورها واسطه او هستند و نقش‌آفرینی می‌کنند.

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیاء(ص) با بیان اینکه دشمن با این قدرت و هزینه ۷ تریلیون دلار با ما دشمنی می‌کند خاطرنشان کرد: خداوند متعال به ما کمک کرده و به واسطه قدرت ایمان و ولایتمداری قدرتی به ما داده که آمریکا را به زانو در آورده است.

وی با اشاره به قدرت بالای نظامی ایران از یک سو و وجود مردمی غیور و ولایتمدار از سوی دیگر گفت: دشمن ابتدا جنگ را انتخاب کرد اما در این زمینه ناتوان و ناکام ماند، به همین دلیل عصبانی شده و در شرایط جهنمی قرار گرفته است.

شادمانی با بیان اینکه ترامپ بر اساس مشاوره اشتباه رژیم صهیونیستی قدرتش را کنار گذاشت و عمل تروریستی را برگزید افزود: اقدام آمریکا از نظر نظامی نه تنها ارزشی ندارد که بسیار نیز مورد نکوهش قرار گرفت، چراکه دست به ترور زده آن هم در شرایطی که این فرد به دعوت رسمی کشوری دیگر برای مشاوره رفته است.

جبهه مقاومت در همه کشورها به دنبال انتقام فرمانده میانی خود است

وی با بیان اینکه به همین خاطر می‌بینیم افکار عمومی جهان آمریکا را محکوم کرده است تصریح کرد: دشمن نه با ایران اسلامی و نه با جبهه مقاومت نمی‌تواند مقابله کند.

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیاء(ص) با اشاره به اینکه جبهه مقاومت رهبری بزرگ چون امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) دارد ادامه داد: امام خمینی(ره) پس از معصومان در تاریخ مانند ندارد و پس از او نیز فردی از همان جنس عَلَم را به دست گرفته و راه را به خوبی ادامه می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه با شهادت حاج قاسم در داخل کشور خیزش بزرگی صورت گرفت و جامعه شاداب شد به طوری که رنگ و بوی مقاومت را چشیدیم خاطرنشان کرد: جبهه مقاومت در همه کشورها به دنبال انتقام فرمانده میانی خود است.

شادمانی با بیان اینکه بعد از حمله موشکی ایران به پایگاه‌های آمریکا صحبت‌های مضحکی را در برخی از سناریوهای دشمن می‌بینیم گفت: اعلام قبلی عملیات ایران به آمریکا یک حرف مضحک و خنده‌دار است.

وی ادامه داد: در اقدام موشکی علیه آمریکا، آسایشگاه سربازان آمریکایی را هدف قرار ندادیم زیرا اسلام به ما اجازه چنین اقداماتی را نمی‌دهد و ما تابع دین مبین اسلام هستیم.

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیاء(ص) خاطرنشان کرد: در عملیات روز گذشته اهدافی برای از کار افتادن پایگاه نظامی آمریکا در نظر گرفته شده و ده‌ها موشک از سوی ایران شلیک شد؛ پایگاه هم از کار افتاد اما آنها طی یک دروغ گفتند که هیچ اتفاقی رخ نداده است!

وی در ادامه با تأکید بر اینکه دشمن باید از منطقه برود وگرنه تابوت پشت تابوت به آمریکا خواهد رفت گفت: آمریکا با وجودی که رادار و سامانه قوی دارد، اما متوجه موشک‌های ما نشد، آن هم در پایگاهی که چنان برای دشمن اهمیت دارد که رئیس جمهور آمریکا و هر مقامی می‌آید وارد این پایگاه می‌شوند.

شادمانی با بیان اینکه راه مقاومت ادامه دارد تأکید کرد: این موضوع را تأکید می‌کنیم که در نهایت آمریکا باید از منطقه برود تا آرامش و آسایش در منطقه حکمفرما شود.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان نیز با بیان اینکه اگر کسی برای خدا کار کند مردم قدر او را به خوبی می‌دانند اظهار کرد: تجمع بزرگ مردمی در بزرگداشت شهادت سردارسلیمانی در استان‌های مختلف کشور و در میدان امام(ره) همدان نشان‌دهنده این اصل بزرگ بود.

سردار مظاهر مجیدی با بیان اینکه از سال ۹۱، شهدایی در استان به عنوان شهید شاخص سال انتخاب شدند افزود: در سال ۹۸ نیز شهید اسلامیان به عنوان شهید شاخص انتخاب شد.

در این مراسم همسر شهید سعید اسلامیان به بیان خاطراتی از این سردار شهید پرداخت و از تمبر و مستند شهید سعید اسلامیان نیز رونمایی شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما