وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 9 دى 1398 ساعت 08:25   |   کد مطلب: 38623
در فتنه ۸۸ مردم همدان با شناخت دقیق از ابعاد پیچیده پروژه براندازی در اقدامی انقلابی و در روز ۷ دی با راهپیمایی نشان دادند پیشتاز میدان‌ دفاع از کیان کشور و انقلاب هستند. راهپیمایی همدانی‌ها یوم‌الله ۹ دی را رقم زد و آغازی شد بر پایان دومینوی براندازی.

به گزارش نافع، انقلاب اسلامی، این معجزه بزرگ قرن، پایه‌های رژیم دست‌نشانده شاهنشاهی را سست کرد و با خیزش عظیم ملت ایران به رهبری امام خمینی(ره) نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تشکیل داد؛ «جمهوری» شکل حکومتداری، تشکیل نهادهای قانونی و نوع اداره کشور است که تماما بر مبنای رای نظر مردم بوده و ماهیت آن «اسلامی» و منبعث از آزموزه‌های متعالی شریعت اسلامی است.

این انقلاب بزرگ از همان آغازین روزهای پیروزی، مستکبران و چپاولگران عالم را که طی ۲۰۰ سال گذشته هنری جز سرقت منابع ملی کشورها نداشتند را به وحشت انداخت؛ در روزهایی که ممالک تحت سلطه و به ویژه کشورهای اسلامی دارای منابع عظیم مادی و زیرزمینی بین ابرقدرت‌ها تقسیم شده بود انقلاب اسلامی بدون وابستگی و با نفی هر دو ابرقدرت بزرگ و خونریز دنیا به وجود آمد چراکه تنها ابرقدرت را خدا می‌دانست و می‌داند.

با متلاشی شدن بلوک غرب تقابل دوگانه‌ «اسلام و استکبار» بوجود آمد، «استکباری» که در راس آن رژیم ایالات متحده و «اسلامی» که طلایه‌دار آن جمهوری اسلامی ایران شد؛ تلاش برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی موجب شد تا سرکردگان استکبار دائما در حال توطئه برای براندازی، نابودی و یا حداقل تغییر در رفتار این نظام باشند؛ صدها توطئه بسیار خطرناک از غائله تجزیه گرفته تا کودتا و حمله مستقیم نظامی در طبس، تحمیل جنگ هشت ساله، کمک‌های بی‌حساب نظامی و اطلاعاتی به رژیم بعث، تقویت گروهک‌های مسلح، ایجاد ناآرامی‌ها در منطقه و مرزهای کشور، سرنگونی هواپیمای مسافربری با ۲۷۰ مسافر بیگناه، حمله مستقیم نظامی به اسکله‌های نفتی برای توقف صدور نفت، تحریم‌های همه‌جانبه و... که هریک از آنها پتانسیل نابودی ابرقدرت‌ها و تمدن‌های بزرگ را داشت علیه جمهوری اسلامی تجربه شد ولی هیچ ثمری جز میلیاردها دلار هزینه و کمرنگ‌تر شدن ابهت ببر کاغذی آمریکا نداشت.

تجارب حاصل از یافته‌های اندیشکده‌ها و نظریه‌پردازان غربی تنها راه مبارزه با جمهوری اسلامی را «جنگ نرم» می‌دانند، اغتشاشات ۷۸، ۸۸ و ۹۸ که به طور معناداری با فواصل زمانی ۱۰ ساله طراحی و اجرا شده‌اند آخرین امید غرب برای نابودی ایران بود که با تدابیر رهبر انقلاب و بصیرت ملت فهیم و انقلابی از بین رفت. ملت شریف و عزیز ایران در برهه‌ها حساس نشان داده‌اند که عزت و کرامت؛ و اقدار و امنیت خود را با هیچ چیزی معامله نخواهند کرد. پس از هر توطئه‌ای با «صبر انقلابی» در سراسر کشور به میدان آمده و نقشه‌های براندازانه را نقش بر آب کرده‌اند.

اما نمی‌توان السابقون را در این نقش‌آفرینی‌های بهنگام نادیده گرفت، مردم فهیم و بصیر همدان در سال‌های مبارزه با رژیم ستمشاهی و دفاع مقدس هشت ساله به دفاع از عزت، اقتدار و ارزش‌های انقلاب پرداختند. در آخرین روزهای جنگ تحمیلی و با حمله منافقین به کشور رزمندگان همدانی اولین و تنهاترین گروه‌های مقاومتی بودند که به مقابله با آنها شتافته و تا رسیدن هوانیروز قهرمان سد راه خائنین شدند. در غائله فتنه ۸۸ نیز مردم همدان با شناخت دقیق از ابعاد پیچیده پروژه براندازی در اقدامی انقلابی و در روز ۷ دی ۸۸ با راهپیمایی در خیابان‌های همدان نشان دادند که همچون گذشته پیشتاز میدان‌های دفاع از کیان کشور و انقلاب خود هستند. راهپیمایی همدانی‌ها جرقه‌ای بر انبار بغض‌های فروخورده هشت ماهه ملت ایران بود که یوم‌الله ۹ دی را رقم زد و آغازی شد بر پایان دومینوی براندازی...

درود خدا بر این ملت...
منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت