وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 7 آذر 1398 ساعت 21:50   |   کد مطلب: 38306
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: بسیج خود را اصلی‌ترین مخاطب بیانیه گام دوم انقلاب به شمار آورده تا خلأها را بررسی کنیم و در راستای حل مشکل قدم برداریم.

به گزارش نافع، سردار غلامرضا سلیمانی امشب در اختتامیه نمایشگاه دستاوردهای چهل سالگی بسیج و اقتصاد مقاومتی در استان همدان با بیان اینکه از دست‌اندرکاران برگزاری این نمایشگاه قدردانی می‌کنم اظهار کرد: یکی از ضعف‌های ما در بسیج این است که توانایی اطلاع‌رسانی فعالیت‌های بسیج را نداریم.

وی با بیان اینکه نمایشگاه‌ها می‌تواند افرادی را از فعالیت‌های بسیج که اطلاع ندارند، مطلع کند گفت: عملکردهای بسیار خوبی که در نمایشگاه برگزار شده می‌تواند نقطه قوتی برای افزایش ۱۰ یا ۱۰۰ برابری برای رسیدن به وضع مطلوب باشد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور با اشاره به اینکه نمایشگاه‌های زیادی بازدید کرده‌ام اما این نمایشگاه در همدان از جامعیت برخوردار است که امیدوارم ادامه داشته باشد بیان کرد: می‌تواند این نمایشگاه در مناطق مختلف و شهرها و شهرستان‌های مختلف برگزار شود تا امکان نوآوری و ابتکار و خلاقیت در بین جوانان ایجاد شود.

وی با بیان اینکه باید رویکرهای جدید را آغاز کنیم که قرار است در استان‌ها رویکرد جدیدی بر مبنای چهره دوم بسیج و بیانیه گام دوم انقلاب داشته باشیم خاطرنشان کرد: بسیج خود را اصلی‌ترین مخاطب بیانیه گام دوم انقلاب به شمار آورده تا خلأها را بررسی کنیم و در راستای حل مشکل قدم برداریم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما