وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 6 مرداد 1398 ساعت 07:33   |   کد مطلب: 37192
رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان همدان گفت: نهاد رهبری علاوه بر حمایت از نیرو‌های انقلابی و فعالیت در بخش آموزش باید با نگاه تعاملی و اندیشه منطقی و عاقلانه به دنبال گسترش دین و ارمان‌های انقلاب در سطح دانشگاه باشد.

به گزارش نافع، «حجت‌الاسلام علی محمد عباسی»، امروز (شنبه) 5 مرداد ماه در مراسم تکریم و معارفه مسئول نهاد رهبری دانشگاه ابن سینا گفت: انقلاب اسلامی فرصتی را مهیا نمود تا معارف دینی و آرمان‌های انقلاب اسلامی در جامعه و فضای آموزش عالی کشور تقویت و تبیین عاقلانه و منطقی شود.

رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان همدان با بیان اینکه این مهم موجب شد تا تعامل نهاد رهبری و اعضای دانشگاه بیش از پیش تقویت شود افزود: فضای دانشگاه فضای جنگ نیست بلکه فضای تعامل، وحدت و انسجام در راستای دست یابی به آرمان‌های موثر انقلاب و اسلام است.

رئیس نهاد رهبری در دانشگاه های استان همدان اضافه کرد: انقلاب اسلامی دارای آرمان‌های جهانی است که اگر در فضایی از تقابلات قرار داشته باشد هیچ‌گاه نمی تواند زمینه ساز ظهور منجی عالم بشریت شود.

عباسی ادامه داد: معیار انقلابی، بسیجی، ارزشی و مسئولیت پذیر بودن درنظام جمهوری اسلامی یک معیار دارد و آن تقوا و اطاعت از فرمانین الهی و مراعات حال مردم است لذا هیچ یک از وابستگی‌های شغلی نمی‌تواند معیار انقلابی فردی محسوب شود.

 وی ضمن قدردانی از زحمات حجت‌الاسلام فاطمی پور در نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی همدان بیان کرد: ایشان با آن نگاه مدبرانه در دانشگاه بوعلی سینا و ابن سینا توانستند فضای تعاملی خوبی را با دانشجویان و دانشگاه ایجاد کنند که آن همان نگاه مطالبه ای مقام معظم رهبری از مسئولین است.

 عباسی ابراز کرد: نهاد رهبری علاوه بر حمایت از نیرو‌های انقلابی و فعالیت در بخش آموزش باید با نگاه تعاملی و اندیشه منطقی و عاقلانه به دنبال گسترش دین و ارمان‌های انقلاب در سطح دانشگاه باشد که خوشبختانه این مهم در فضای کاری حجت الاسلام فاطمی دبه چشم می‌خورد.

رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان ابراز کرد: نهاد رهبری با مشاوره‌های فرهنگی و سعه صدر و تعامل با بخش‌های مختلف دانشگاه به دنبال گسترش کرسی‌های آزاد اندیشی در سطح دانشگاه باشد.
منبع:شبستان
انتهای پیام/

دیدگاه شما