وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 19 خرداد 1398 ساعت 14:14   |   کد مطلب: 36693
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان همدان:
انسجام بخشی جبهه فرهنگی انقلاب نیازجامعه است
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان همدان با بیان اینکه سازماندهی ۱۲ هزار نفر شبکه تبلیغ استان پشتوانه عظیمی برای حرکت نظام و انقلاب است گفت: باید برای پاسخ به نیازهای جامعه به انسجام بخشی جبهه فرهنگی انقلاب بیش از پیش توجه کنیم

به گزارش نافع، حجت الاسلام علی دشتکی در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان همدان که پیش از ظهر امروز در سازمان تبلیغات برگزار شد، گفت: جبهه باطل هر روز در برابر جبهه حق و حقیقت به ناتوانی خود معترف است.

وی افزود: ۱۲ هزار نفر شبکه تبلیغ استان که پشتوانه عظیمی برای حرکت نظام و انقلاب و جبهه فرهنگی انقلاب است، سازماندهی شده است.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان همدان با اشاره به ۱۴ راهبردی که به کمک نخبگان طراحی شده بود بیان کرد: از مدیریت محیط تعاملی تا اولویت گرایی و کادرسازی برخی از راهبرد های ما در سازمان تبلیغات اسلامی استان همدان بود.

حجت‌الاسلام دشتکی استفاده از ابزار های هنری و تنوع بخشی به تولیدات و پیوست فرهنگی و همچنین شبکه سازی محلی و منطقه‌ای را برخی دیگر از راهبرد های سازمان دانست.

وی افزود: رتبه اول کشوری را در حوزه قرآن در سال گذشته کسب کردیم و در موضوع اقتصاد مقاومتی که موضوع روز است تنها دستگاه برتر در حوزه گفتمان سازی در استان بودیم.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان همدان خاطرنشان کرد: باید برای پاسخ به نیازهای جامعه به انسجام بخشی جبهه فرهنگی انقلاب بیش از پیش توجه داشته باشیم.
انتهای پیام/

دیدگاه شما