وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 10 خرداد 1398 ساعت 13:18   |   کد مطلب: 36572
امروز در راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس مردم استان همدان همگام با سایر ملت انقلابی ایران زمین با فریادهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر امریکای خود بر شعار جهانی امسال یعنی "شکست معامله قرن و تثبیت آرمان فلسطین" تأکید کردند.

به گزارش نافع،  همزمان با سراسر ایران اسلامی مردم مومن ،خداجوی و روزه دار همدان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و در محکومیت رژیم جعلی و کودکش صهیونیستی راهپیمایی خود را آغاز کردند.

شهرستان تویسرکان:

در روز جهانی قدس؛ تویسرکانی ها علیه معامله قرن قیام کردند/خروشی برای شکست معامله قرن و تثبیت آرمان فلسطین
امروز در راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس تویسرکانی ها همگام با سایر ملت انقلابی ایران زمین با فریادهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر امریکای خود بر شعار جهانی امسال یعنی "شکست معامله قرن و تثبیت آرمان فلسطین" تأکید کردند.
به گزارش خبرنگار نافع در تویسرکان؛ مردم مؤمن و روزه دار تویسرکانی برای نشان دادن عشق و دلبستگی خود به یکی از ارزشمندترین یادگارهای امام راحل یعنی روز جهانی قدس، با راهپیمایی با شکوه شان، خشم و انزجار خود را از رژیم کودک کش اسرائیل را با فریادهای کوبنده مرگ بر اسرائیل، مرگ بر امریکا نشان دادند.

آنان با حضوری پرشور و دشمن‌شکن و با تجدید میثاق با آرمان های امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب، انزجار و نفرت خود را از غاصبان فلسطین نشان دادند و سکوت مجامع بین المللی در نادیده گرفتن کشتار بیرحمانه فلسطینی ها را محکوم کردند.

شهرستان همدان:

شهرستان اسدآباد:

گزارشی  از خروش ضداسرائیلی مردم اسدآباد در روز قدس

راهپیمایی بزرگ روز قدس با حضور پر شور مردم در شهرستان اسدآباد برگزار شد.

راهپیمایی روز جهانی قدس صبح امروز همزمان با سراسر کشور در شهر اسدآباد برگزار شد.

راهپیمایان با تجمع در مقابل حسینیه آیت الله خامنه ای (دفتر امام جمعه) مسیرهای خیابان امام ره، میدان امام ره، خیابان فرهنگ تا میدان غدیر را راهپیمایی کردند و در مسجد جامع این شهر  اجتماع کردند.

آنان در مسیر راهپیمایی با شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا و صهیونیسم بار دیگر دست توطئه دیگری را با عنوان "معامله قرن " رو کردند.

در پایان این راهپیمایی که به مسجد جامع و اجتماع عظیم برای برگزاری نماز جمعه ختم میشد، قطعنامه ای قرائت شد و مردم با شعار مرگ بر آمریکا آن را تایید  کردند.

شهرستان رزن:

راهپیمایی روز قدس با حضور پرشور مردم،مسئولین و اقشار مختلف مردم و نخبگان سیاسی و فرهنگی در شهر رین،قروه درگزین و دمق برگزار شد.

حضور جوانان و نوجوانان روزه دار از ویژگی های این حضور دندانش کن بود.

نماینده رزن در سخنرانی ویژه روز قدس با بیان اینکه رژیم صهیونیستی مسیری پر کینه را برای شکلگیری طی کرده است گفت: منظور از معامله قرن دادن حق حاکمیت به اسراییل بز تمام قدس ،عدم بازگشت آوارگان فلسطینی به سرزمین اجدادی است.

حسن لطفی با بیان اینکه در کجای دنیا چنین بی عدالتی را میتوان پذیرفت اضافه کرد:می‌خواهند فلسطین را برای همیشه فراموش و خاموش کنند.

وی با بیان اینکه این معامله قرن توسط دولت ترامپ به دنیای عرب هم ابلاغ شده است گفت:کشورهای عربی هم به دلیل ذلیلانه بودن آشکار این معاهده از آن استقبال نکردند.

وی با اشاره به وظیفه مسلمانی گفت:وظیفه مسلمانی ما در این بین چیست ؟گفت:علی رغم تمام تلاشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی به علت خیانت کشورهای عرب به آرمان آزادی فلسطین نرسیده ایم

آمریکا و کشورهای هم‌پیمان اعتقاد دارند فقط آنها باید آزاد باشند،انها فقط از حق هسته ای و نیروهای مسلح باید برخوردار باشند.
آمریکایی ها با توجه به اینکه توان مقابله نظامی با نیروهای مسلح و سپاه پاسداران را ندارند از گزینه نظامی عبور کردند و به همین علت سپاه را تروریستی اعلام کردند و سپس روی به تروریسم اقتصادی آوردند .

امیدواریم با اتحاد و همدلی که مردم و مسئولین دارند از این هم عبور خواهیم کرد

وقاحت آمریکایی ها به حدی است که حتی شرکتهای خصوصی را هم تحریم میکنند.
باید با استفاده از ظرفیتهای داخلی در برابر استکبار بایستیم

شهرستان نهاوند:
فریاد آزادی قدس شریف در آسمان نهاوند طنین‌انداز شد
مردم روزه‌دار شهرستان نهاوند باوجود گرمای شدید هوا راهپیمایی امسال روز جهانی قدس را باشکوه‌تر از همیشه برگزار کردند.
به خبرنگار نافع در نهاوند، آخرین جمعه ماه رمضان از سوی امام خمینی (ره) در سال ۱۳۵۸ به‌عنوان روز قدس نام‌گذاری شد تا مردم آزاده دنیا یک‌صدا فریاد آزادی قدس را سر دهند.
مردم ولایتمدار و انقلابی شهرستان نهاوند در روز جهانی قدس در حمایت از مردم مظلوم فلسطین مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس در این شهر را با شورونشاط وصف‌نشدنی پیمودند و با شعارهای "مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل " بار دیگر انزجار خود از استکبار جهانی را اعلام کردند و به ظالمان و حامیان رژیم صهیونیستی اعلام کردند که هرگز معامله قرن و فراموشی موضوع فلسطین را قبول نخواهند کرد.
راهپیمایان نهاوندی پلاکاردهایی حاوی حمایت از فلسطین و آزادی قدس شریف و محکومیت سردمداران استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی در دست داشتند و یک‌صدا فریاد آزادی قدس شریف را سر دادند.
حضور همه اقشار مردم اعم از نوجوانان، جوانان و بانوان در این راهپیمایی به چشم می‌خورد.
راهپیمایی روز جهانی قدس امروز علاوه بر شهر نهاوند در شهرهای برزول، گیان و فیروزان نیز برگزار شد.
مراسم در شهر نهاوند از ساعت ۱۱ از مقابل مسجد شهید حیدری (مسجد جوانان) شروع شد و سپس در خیابان شریعتی و میدان امام خمینی (ره) ادامه یافته و به مصلا بزرگ نماز جمعه نهاوند ختم شد که در این مکان بندهای قطع‌نامه پایانی این راهپیمایی با فریادهای "الله‌اکبر " حاضران تأیید شد.


 

شهرستان ملایر:

تجلی وحدت روزه داران ملایری با مردم فلسطین در روز قدس

 مردم شهید پرور ملاير بار ديگر با حضور حماسي خود در روز قدس حمایت خود را از مردم مظلوم و ستم دیده فلسطین اعلام کردند.
ملایری ها با شعارهای کوبنده مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل نه بزرگی به معامله قرن گفتند.
مردم شهید پرور ملایر با حرکت در مسیر راهپیمایی این شهر از میدان شهید جوکار تا انبار غله محل برگزاری نماز جمعه بار دیگر  حمایت همه جانبه خود از مردم فلسطین، اعلام کردند که این معامله بزرگ به شکست تبدیل خواهد شد و قدس به زودی آزاد خواهد شد.

شهرستان کبودراهنگ:


شهرستان بهار:

فریاد مرگ بر امریکای در شخر بهار طنین انداز شد

مردم شهر بهار در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به خیابان ها آمده و با فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر امریکا حمایت خود از مردم مظلوم فلسطین را اعلام کردند.

راهپیمایی روز قدس در شهر بهار از ساعت ۱۱:۳۰ از مقابل مسجد باب الحوائج آغاز شد و  فریاد مرگ بر امریکا و مرگ بر اسراییل مردم بهار در شهر طنین انداز شد.

مردم شهر بهار با عبور از خیابان امام در مصلای شهر بهار تجمع کرده و از مردم مظلوم غزه و فلسطین اعلام حمایت کردند.


شهرستان قهاوند:

حضور پرشور مردم منطقه قهاوند در راهپیمایی روز قدس

مردم منطقه قهاوند بار دیگر با حضور در راهپیمایی روز قدس، مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی زدند.

راهپیمایان قهاوندی که از ساعت ها قبل از آغاز راهپیمایی در پارک معلم  تجمع کرده بودند امروز در مسیر از پیش تعیین شده برای راهپیمایی روز جهانی قدس را با در دست داشتن پارچه نوشته ها و پلاکارهایی حاوی شعارهایی علیه آمریکا و رژیم غاصب پیمودند.

حاضران با سردادن شعارهایی همچون مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و با در دست داشتن پرچم و بنرهایی حاوی شعارهای با همین مضمون انزجار و نفرت خود را از رژیم غاصب و اشغالگر قدس فریاد زدند.

راهپیمایان با قرایت بیانیه‌ای علاوه بر محکوم کردن حرکت ددمنشانه رژیم اشغالگر قدس و حامیان آنها خواستار برخورد مجامع جهانی با تجاوزگری های این رژیم منحوس شدند.


شهرستان فامنین:
سخنرانی سردار فرجی در راهپیمایی روز قدس شهرستان فامنین

الان دیگر زمان عملیاتی کردن ناو ها در خلیج فارس گذشته و اونها باید در سواحل سومالی نمایشی راه بیندازند که دشمن واقعی وجود ندارد و دشمن فرضی وجود دارد.اگر آمریکا نگاه چپ به نظام مقدس جمهوری اسلامی بکند دیگر اثری از آنها برجای نخواهد ماند.الان حضور شما مردم ، آمریکا را درمانده کرده و چاره ای ندارد

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما