وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 16 ارديبهشت 1398 ساعت 10:30   |   کد مطلب: 36197
رئیس هیئت کاراته استان همدان درحالی حکم ریاست هیئت کاراته شهرستان کبودراهنگ را از الله کرم شهگل گرفته است که این استاد کاراته یکی از موفق ترین روءسای هیئت های ورزشی استان همدان در طی چند سال اخیر به ویژه در مدال آوری بوده است.

به گزارش نافع، محمد زنگنه در حالی این اقدام سوال ب انگیز را انجام داده است که این روزها بارها و بارها شاهد درخشش و پویایی شاگردان الله کرم شهگل در مسابقات کشوری و استانی بوده ایم و به اذعان مردم و ورزشکاران کبودراهنگ پیشرفت چشمگیر ورزش کاراته در کبودراهنگ مدیون مدیریت و دانش بالای این پیشکسوت کاراته در این شهرستان بوده است.

سوال از مدیر استانی این است که چنین تغییر و تحولی بزرگی چه پشت پرده‌ای در خود نهفته دارد که اینگونه بی سروصدا این موضوع صورت گرفته است؟

شنیده ها حاکی از آن دارد که کسب عناوین کشوری و بین المللی ورزشکاران کبودراهنگ و عدم حمایت هیئت کاراته استان از این ورزشکاران باعث شده تا الله کرم شهگل مصاحبه هایی علیه رئیس استانی انجام دهد و عدم انتقاد پذیری جناب رئیس باعث عزل وی شده است .

طی تماس تلفنی که با رئیس هیئت کاراته استان همدان برقرار شد ایشان دلیل این کار را تخلفات محرض شده آقای شهگل در مسائل مالی و مسائلی که قابل گفتن نیست عنوان کرد.

اظهارات دوپهلوی جناب رییس در خصوص تخلفات ناگفتنی رئیس سابق هئیت کاراته کبودراهنگ ورزش کاراته استان و شهرستان را با چالش  بزرگی روبرو خواهد کرد!

و سوالات بزرگی در اذهان عمومی تداعی خواهد کرد  دلایل روشن عزل جناب شهگل از سکان هدایت هیئت کاراته کبودراهنگ چه چیزی بوده است؟

اگر دلایل برکناری آقای شهگل فنی و ناکارآمدی ایشان بوده چرا در هئیت رئیسه استان به ایشان مسئولیت داده اید آیا افشاگری و روشنگری ایشان در رسانه ها از پشت پرده ها دلیل این پست فرمالیته نبوده است؟

آیا مصاحبه های چند ماه اخیر این مربی علیه ناکارآمدی و عدم تخصص مسئول هئیت استانی دلیل این اتفاق بوده است؟

چرا با برکناری ایشان پیشنهادات در خصوص انتصاب رئیس بومی از شهرستان کبودراهنگ اقدامی نشد و دلایل هئیت استان برای تحمیل مدیر غیر بومی چه بوده است؟

آیا هئیت استان سعی در تصاحب افتخار مدال های رنگارنگ ورزش کاراته کبودراهنگ به اسم خود را ندارد تا این افتخارات را ثمره مدیریت درست مدیر تحمیلی خود در این شهرستان قلمداد کند در حالی که این نسل پرورش یافته اساتیدی چون استاد شهگل می باشد؟

 

جناب زنگنه امروز دلایل عقب ماندگی ورزش استان همدان را شناختیم به عمل کاربرآید به سخنرانی نیست،چرا که هیئت کاراته استان در طول ۶سال فعالیت خود یک دهم موفقیت های هیئت کاراته کبودراهنگ را نداشته و کسب  ۲۴ مدال رنگارنگ کشوری در طول یک سال مصداق این ادعا بوده است.

این اقدام یک طرفه هئیت کاراته استان نمکی بر زخم های کهنه مردمان کبودراهنگ است که در طی  سال های متمادی هر از چند گاهی  مورد کج سلیقگی های مدیران استانی وعرض اندام و  ضرب و شتم آن ها علیه مدیران موفق شهرستان شده  و با بکارگیری نور چشمی های بی تخصص و ناکارآمد خود در پست های مهم این شهرستان موجب عقب ماندگی در زمینه های مختلف شده اند.

هم اکنون مطالبه ی اصلی جامعه ورزشی و  مردم کبودراهنگ روشنگری کامل در خصوص این اتفاقات ابهام برانگیز است
و جامعه ورزشی این شهرستان معتقد است اعتبار ورزش کاراته این شهرستان محلی برای آزمون و خطای مدیران تحمیلی نیست.

انتهای پیام/ش

دیدگاه شما