آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 28 فروردين 1398 ساعت 09:30   |   کد مطلب: 35917
شهردار همدان با بیان اینکه تا چند روز آینده تکمیل پل غدیر شروع خواهد شد گفت: پل شهید همدانی شهریور ماه افتتاح می شود و در سال گذشته از200 پروژه وعده داده شده حدود ۱۸۷ پروژه انجام شده است.

به گزارش نافع، شهردار همدان در جلسه پرسش وپاسخ دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز همدان که با حضور مدیران شهری برگزار شد با بیان اینکه سنوات قبل توسط شورا و شهرداری فرصت سوزی انجام شده اظهار داشت: در سال گذشته از200 پروژه وعده داده شده حدود ۱۸۷ پروژه انجام شده و در خصوص پرداخت حقوق با هر سختی که بود حقوق ها را پرداخت کریم در حالی که شهرداری اهواز، سنندج، کرمانشاه و بروجرد بعضی از ماه ها حقوق نداشتند.

عباس صوفی با بیان اینکه ۸۰۰ میلیارد بودجه برای سال ۹۸ در نظر گرفته شده است افزود: از لحاظ بودجه مناطق ۱و۲  معین مناطق ۳ و ۴ هستند و چند روز آینده تکمیل پل غدیر شروع خواهد شد. قرارداد ها امضا شده و اگر اتفاقی نیافتد در شهریور ماه پل شهید همدانی افتتاح خواهد شد.

وی با بیان اینکه برای تخریب خیابان طالقانی ۲۰ میلیارد و برای تخریب سعیدیه پایین ۲۰ میلیارد هزینه شده است عنوان کرد: بلوار ارم یک کار ویژه است، آرام کار کردن بلوار ارم به دلیل همکاری خوب و تجهیزات مناسب و کار کردن همه ی ارگان ها از جمله آب و فاضلاب ، مخابرات ،برق و... است.

در ادامه رئیس شورای شهر همدان در این جلسه با بیان اینکه مطالبه گری به نفع مدیریت می باشد اظهار داشت: طی یک هفته آینده نرم افزار و سایت شهرداری و شورا شهر به طور شفاف راه اندازی خواهد شد.

کامران گردان افزود: در راستای جوانگرایی شهرداری، ۸۵ درصد قسمت های مختلف شهرداری را جوان ها مدیریت می کنند.

وی با بیان اینکه ۷۰درصد اتوبوس ها فرسوده هستند  تصریح کرد: از سال ۹۲ به بعد یک بار ۴۵ دستگاه خریداری شده و یکبار دیگر ۱۵دستگاه که فعلا قرار است ۵ دستگاه تحویل گرفته شود.

رئیس شورای شهر همدان با بیان اینکه یک سوم پول بلیت ها را باید دولت بدهد اما نمی دهند خاطر نشان کرد: بنده برای مطالبه اعتبار قطار شهری به آقای شهردار نامه نوشتم که اگر بودجه ای اختصاص دادند بگیرند، چون به پول نیاز داریم تا کار را شروع کنیم.

گردان تاکید کرد: در بحث شفاف سازی دهکده ی گنج نامه در کمیسیون حقوقی شورای شهر در حال پیگیری هستیم و در مباحث غار علی صدر تخلفاتی نداریم، اما حق و حقوقی به شهرداری نمی دهند .

در ادامه این جلسه بسیج دانشجویی، آقای گردان را برای دیدن برخی از مشکلات دانشگاه و ادامه پیگیری مطالبات دانشجویان قسمتی از مسیر را پیاده بردند تا کاملا با مشکلات دانشجویان آشنا شوند و با پیگیری های دانشجویان از شهردار و رئیس شورای شهر مقرر گردید که المان و مقبره ای برای شهدای دانشگاه پیام نور همدان ساخته شود.

در این جلسه که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز همدان و با حضور دکتر صفایی، رئیس دبیرخانه منطقه۴، دکتر شاملو، رئیس دانشگاه پیام نور مرکز همدان مهندس صوفی شهردار همدان و کامران گردان رئیس شورای شهر همدان برگزار شد از خانم ماعده مردفرد خواهر بسیجی دانشگاه پیام نور مرکز همدان که در برنامه عصر جدید در معرفی استان همدان خوش درخشید از طرف رئیس دبیرخانه منطقه۴ و آقای گردان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما