آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 8 فروردين 1398 ساعت 19:22   |   کد مطلب: 35646
طبق آمار اعلام شده از سوی فرماندار تویسرکان تاکنون 2 هزار و 286 نفر در مراکز اقامتی این شهرستان در ایام نوروز اسکان داده شده اند،

به گزارش نافع، این در حالی است که تویسرکان ظرفیت های گردشگری بسیاری دارد اما همچنان پای زیرساخت های گردشگری در آن لنگ می زند.
روز گذشته در خبرگزاری ها خبری منتشر شده بود مبنی بر اینکه فرماندار تویسرکان گفته بیش از 41 هزار نفر از مراکز تاریخی و توریستی تویسرکان  بازدید کردند آیا این تعداد بازدید کننده مسافران و گردشگران نوروزی بودند یا خیر؟

جواب کمی سخت است چرا که در همین خبر، مومیوند فرماندار تویسرکان مجموع افراد اسکان داده شده در ایام تعطیلات نوروز در تویسرکان را تنها 2 هزار و 286 نفر اعلام کرده است.

جمعیت شهرستان تویسرکان از سه شهر و حدود 107 روستاها هم طبق آخرین سرشماری 101 هزار و 666 نفر است.

به اذعان مردم این دیار جمعیت تویسرکان در ایام نوروز حتی دو برابر هم می شود، اگر این روزها مهمان عمده خانواده های تویسرکانی شویم بی تردید از یک تا 10 نفر و شاید هم بیشتر افرادی آشنا می بینیم که به نوعی فرزندان یا اقوام خانواده هستند و از این دیار به دلایل مختلف از جمله نبود فرصت شغلی مناسب مهاجرت کرده اند.

در واقع به نوعی می توان عنوان کرد که تعداد 2 هزار و 286 نفر مسافران و گردشگران شاید آمار واقعی  مسافران باشند که به کفته فرماندار اسکان داده شده اند و به تویسرکان سفر کرده اند و بازدید 41 هزار نفر از مراکز تاریخی و توریستی تویسرکان هم به نوعی نشان از علاقه مندی مردم این دیار به تویسرکان گردی دارد.

البته برای بررسی های دقیق و موشکافانه درباره تعداد دقیق مسافران و گردشگران نوروزی گزارش جامعی در گفت و گو با کارشناسان این حوزه در خروجی سایت خبری رودآور منتشر به زودی می شود.

زنگنه

انتهای پیام/

دیدگاه شما