آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 13 آذر 1397 ساعت 11:00   |   کد مطلب: 34164
مدیرکل دامپزشکی استان همدان خواستار شد:
رصد و پایش بیماری آنفلوانزا در شهرستان‌های استان همدان
مدیرکل دامپزشکی استان همدان گفت: رصد و پایش بیماری آنفلوانزا و مراقبت کامل در راستای حفظ استان از هرگونه آلودگی در اولویت کاری تمامی قسمت های اداره کل دامپزشکی استان همدان است.

به گزارش نافع، به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان همدان، محمودرضا رسولی در شورای هماهنگی دامپزشکی استان همدان اظهار داشت: باید نسبت به حفظ و ارتقاء جایگاه فعالیت های دامپزشکی تلاش کرد.

محمودرضا رسولی مسئولین ادارات را به افزایش نظارت، طی یک برنامه ریزی مدون در راستای حفظ دستاوردها و عملکرد همکاران در استان توصیه و افزود: رصد و پایش دارو و واکسن از برنامه های سازمان دامپزشکی است.

وی گفت: باید  برنامه های عملیاتی لازم در اداره کل و ادارات شهرستان مشخص شود تا منافع انجام این طرح که برای مصرف کنندگان است مشخص گردد.

وی با تأکید بر نظارت مستمر بر عملکرد بخش خصوصی از مدیران شهرستان خواست بر عملکرد واکسیناسیون بخش خصوصی نظارت بیشتری داشته و پیش بینی لازم را در مواقع ضروری برای انجام امور واکسیناسیون در استان داشته باشند.

وی همچنین به تبیین اولویت بیماری آنفلوانزا و نکات اساسی دستورالعمل پرداخت و افزود: رؤسای ادارات باید نسبت به مطالعه دقیق و اجرای اصولی این دستورالعمل اهتمام ویژه ای داشته باشند.

مدیرکل دامپزشکی استان همدان اظهار داشت: رصد و پایش بیماری آنفلوانزا و مراقبت کامل در جهت حفظ استان از هرگونه آلودگی در اولویت کاری تمامی قسمت ها ی اداره کل دامپزشکی استان همدان است.
انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت