وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 22 آبان 1397 ساعت 20:51   |   کد مطلب: 33936
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه شک نکنید فجر صادق ظهور، انقلاب اسلامی است، گفت: نابسامانی‌ها هست اما اتفاقات خوبی در حال رخ دادن است.

به گزارش نافع، سردار غلامحسین غیبپرور به همراه فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) همدان، جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین (ع)، جمعی از پاسداران سپاه انصارالحسین (ع) و اصحاب رسانه شامگاه سهشنبه با حضور در منزل شهیدان امیر و جلال تقویطلب از خانواده این شهدای معزز دلجویی کرد.

سردار غلامحسین غیب‌پرور در این دیدار با بیان اینکه انقلاب بسیار برکت داشت و از جمله این برکات شهدا بودند، اظهار کرد: آن موقع که امام (ره) می‌گفت یاران من در گهواره‌ها هستند، امام (ره) حکیم بود و می‌دانست چه می‌گوید.

وی با بیان اینکه میانگین سن شهدای ما حدود 25 سال است، گفت: این  در حالیست که رزمندگان و شهدای بسیاری زیر 20 سال داریم که شهدای این خانواده مصداق این نکته هستند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: دوران دفاع مقدس واقعاً یک مقطعی از تاریخ اسلام ورق خورد که معتقدم بعد از واقعه عاشورا این ورق در این کتاب رقم نخورده بود و در هیچ عصر و زمانی نبوده است.

وی با اشاره به قیام توابین بعد از قیام اباعبدالله (ع)، افزود: پشیمانی برخی بعد از این قیام به چه درد خورد؟

سردار غیب‌پرور با بیان اینکه همچون دفاع جانانه اباعبدالله (ع) به این سبک نداشتیم و کار به انقلاب رسید، تصریح کرد: امام (ره) آمد و عمر شریف خود را وقف انقلاب کرد؛ امام (ره) کاری کرد کارستان که کسی نمی‌تواند اینگونه کاری بکند.

وی با تأکید بر اینکه این دنیای ابوسفیانی مدرن امروز امام (ره) را تحمل نکرد، ادامه داد: صدام خیلی حقیر بود و دیگران او را تحریک، تهییج و کمک کردند، اما شهدا و رزمندگان پای اانقلاب و امام (ره) ایستادند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه امام (ره) قلب جوانان را تصرف کرد، یادآور شد: امیر و جلال تقوی‌طلب، واله و شیفته امام خود شدند و رفتند، آنها چیزی دیدند که همه نتوانستند ببینند.

وی با تأکید بر اینکه در دورانی زندگی می‌کنیم که بسیاری برای کار نکره تبلیغ، داد و بیداد و هیاهو می‌کنند، خاطرنشان کرد: شهدا اینگونه بودند.

سردار غیب‌پرور با بیان اینکه با تمام بضاعت مختصر خود باور دارم شهدا معماهای عالم خلقت هستند و مگر در صحنه قیامت رمزگشایی نمی‌شوند، گفت: امروز با وجود تمام مشکلات همه‌ ما هنوز از سفره شهدا می‌خوریم و چیزی از خود نداریم.

وی با تأکید بر اینکه نمی‌توانیم ادعا کنیم نظام و انقلاب با تلاش ما پابرجاست و این حرف خام و بیهوده‌ای است، اظهار کرد: با وجود جوانان مخلص و عاشق به نظام و ولایت از بوشهر تا همدان، قزوین، اصفهان و مشهد چه خبر است آیا اگر بگوییم آرام آرام بوی آمدن حضرت ولی عصر (عج) به مشام می‌رسد گزاف نیست؟

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: نابسامانی‌ها هست اما اتفاقات خوبی در حال رخ دادن است.

وی با اشاره به اتفاقات رخ داده در سوریه و یمن و اقدامات داعش با قصاوت قلب بسیار، بیان کرد: عالم در حال زایمان است و این دردشروع شده و قرار است اینها ظلمشان را عیان کنند؛ معتقدم این ظلم‌ها آنقدر عیان می‌شود تا امام عصر (عج) ظهور می‌کند.

سردار غیب‌پرور ادامه داد: با وجود این نامردی‌ها و ناملایمات در دنیا و کشور، برخی پای سفره شهدا نشسته و همچون زالو می‌مکند اما اینها زودگذر است و یک اتفاق مبارک در دنیا در حال رقم خوردن است.

وی با بیان اینکه امام (ره) فرمود ما در انتظار رویت خورشید هستیم، تصریح کرد: کدام خورشید طلوع کرده که قبل از آن فجر صادق نباشد؛ شک نکنید فجر صادق ظهور، انقلاب اسلامی است؛ فجر صادق، امام (ره)،  شهدا و مقام معظم رهبری است و انتهای آن طلوع خورشید است.

پدر شهیدان تقوی‌طلب در این دیدار با بیان اینکه احساس می‌کنم ارزش‌های انقلاب بسیار زود در حال سپرده شدن به دست فراموشی است، اظهار کرد: در کشورهایی که مسلمان نبودند و در جنگ جهانی در اول و دوم به خاطر ارزش‌ها جنگیدند و  کشته شدند، به کشته‌های خود بسیار اهمیت می‌دهند اما در کشور ما برخی که حتی یک سیلی برای انقلاب نخوردند و فرزندان آنها یکسری کرسی‌ها را در مجلس و دولت از آن خود کرده‌اند.

وی با تأکید بر اینکه این اتفاقات در اثر کم کاری اصولگراها بوده است، گفت: اگر این کم‌کاری‌ها نبود، افراد برای رضای خدا کار می‌کردند و به فکر منافع خود نبودند کار به اینجا نمی‌رسید.

پدر شهیدان تقوی‌طلب بیان کرد: با تقدیم شهدا به انقلاب هیچ کدام به اندازه یک سر سوزن ناراضی نیستیم بلکه این مهم مایه افتخار ماست اما این حق نبود که کم‌کاری شده و کار به اینجاها برسد.

وی با تأکید بر اینکه تلاش شود خائنان، وطن‌فروشان و گماشته‌های آمریکا در کشور بیش از این  جلو نروند، افزود: برخی مواقع آمریکایی‌ها به دلیل تلاش برای خدمت به کشورشان تحسین می‌کنم اما در کشور، برخی دو دستی در اختیار اجنبی هستند.

پدر شهیدان تقوی‌طلب با اشاره به شهادت دو فرزند خود در دوران دفاع مقدس، تصریح کرد: جلال فرزند کوچکم 14 ساله در مجنون و امیر 17 ساله  در عملیات الفجر شهید شدند که پیکر امیر هنوز نیامده است.

در پایان این دیدار سردار غیب‌پرور لوح تقدیری به پدر و خانواده شهیدان تقوی‌طلب تقدیم کرد.

انتهای پیام/ر

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت