آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 6 مهر 1397 ساعت 14:57   |   کد مطلب: 33475
امام جمعه همدان با بیان اینکه ترامپ و دولتمردان آمریکایی هیچ عزت و جایگاهی در جهان ندارند، گفت: آمریکا به شیر بی یال و کوپال تبدیل شده است.

به گزارش نافع، آیت‌الله غیاث‌الدین طه‌محمدی در خطبه‌های عبادی - سیاسی نماز جمعه ششم مهرماه با بیان اینکه امروزه تهاجم بیگانگان در سطح جهان به ویژه خاورمیانه باعث فساد، ظلم و بدبختی شده است، اظهار کرد: تروریست‌ها حتی در کشورهایی نظیر پاکستان، افغانستان و هندوستان در حین نماز دست به کشتار مردم بی دفاع می‌زنند.

وی با تأکد بر اینکه دفاع جانانه مدافعان کشور سبب شده امنیت در کشور پا برقرار باشد، گفت: طبق رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب باید شکرگذار همیشگی مدافعان کیان و مردم باشیم و تکریم از آنها وظیفه همگانی است.

امام جمعه همدان با بیان اینکهدفاع مقدس نباید مختص یک هفته باشد، تصریح کرد: مردم باید همواره از مدافعان امنیت کشور تشکر کنند؛ اگر مدافعان امنیت کشور نباشند، در تمام عرصه‌ها دچار نا امنی و بحران می‌شویم.

وی با بیان اینکه ارزش واقعی دفاع مقدس باید به خوبی بررسی و در بین آحاد جامعه تبیین شود، افزود: امروزه اقتدار ایران اسلامی مرهون دفاع و امنیت است.

طه‌محمدی با بیان اینکه دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در مجمع جهانی سازمان ملل به دنبال تخریب ایران بود، خاطرنشان کرد: این اقدام او با تمسخر کشورهای حاضر مواجه شد؛ ترامپ و دولتمردان آمریکایی هیچ عزت و جایگاهی در جهان ندارند و آمریکا به شیر بی یال و کوپال تبدیل شده است.

وی ادامه داد: آمریکا مدعی است که ایران در خاورمیانه به دنبال کشورگشایی است در حالیکه فقط از کشورمان دفاع می کنیم.

امام جمعه همدان فضای مجازی را عامل گرانی‌های اخیر دانست و یادآور شد: شبکه‌های مجازی با دروغ‌پردازی و تهمت، فضای موجود را ملتهب می‌کنند و عده‌اینیز می‌خواهند مردم را نسبت به نظام و انقلاب بدبین کنند.

وی اظهار کرد: دفاع از حق علیه باطل مانع از ترویج فساد در کشورها می‌شود و دفاع مقدس نماد مبارزه با نا امنی، تهاجم استکبار، حفظ کیان و امنیت مردم کشور است.

امام جمعه رزن: موضع‌گیری رئیس جمهور در مجمع سازمان ملل نقشه آمریکا را خنثی کرد

امام جمعه رزن نیز در نماز جمعه این هفته با بیان اینکه در مبارزه با تروریسم محکم و استوار هستیم، گفت: ایستادگی و مقاومت مردم دلیر و شجاع در حادثه تروریستی اهواز، نشان از استواری در حمایت از نظام و ولایت بود و ما همچنان در مقابله با تروریسم ایستاده‌ایم.

حجت‌الاسلام عبدالعظیم مولازاده با اشاره به سخنرانی رئیس جمهور در مجمع سازمان ملل و قابل تقدیر دانستن این موضع‌گیری، تصریح کرد: آمریکایی‌ها تلاش کرده بودند، منازعه ساختگی بین ایران و آمریکا را به سازمان ملل بکشانند که موضع‌گیری رئیس جمهور ما این نقشه را خنثی کرد.

امام جمعه شهر بهار: رئیس جمهور کشور آمریکا با سخنان تمسخرآمیز در بین روسای جمهور دیگر کشورها خود را مضحکه کرد

امام جمعه شهر بهار نیز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر بهار با محکومیت حمله تروریستی در اهواز، افزود: حمله کور تروریست‌ها به رژه نیروهای نظامی و مردم عادی، برگ سیاهی است که در کارنامه دشمنان ما ثبت شد.

حجت‌الاسلام حبیب‌الله حاتم‌نیا در ادامه به سخنان ترامپ در مجمع سازمان ملل اشاره کرد و یادآور شد: رئیس جمهور کشور آمریکا با سخنان تمسخرآمیز در بین روسای جمهور دیگر کشورها خود را مضحکه کرده و مورد تمسخر دیگر سران قرار گرفت.

امام جمعه ملایر: رئیس جمهور امسال از موضع قدرت و مقتدرانه در مجمع سازمان ملل سخن گفت

امام جمعه ملایر در خطبه های عبادی سیاسی این هفته نماز جمعه ملایر با اشاره به برگزاری نشست شورای امنیت و سخنان ترامپ اظهار کرد: سخنان سخیفانه رئیس جمهور آمریکا مورد تمسخر بسیاری از سران کشورهای مختلف قرار گرفت.

حجت‌الاسلام محمد باقر برقراری با اشاره به سخنان رئیس جمهور ایران در این نشست، ادامه داد: آقای روحانی امسال از موضع قدرت و مقتدرانه سخن گفت که جای تقدیر دارد.

وی با بیان اینکه سخنان ترامپ دور از منطق بود، خاطرشان کرد: دوران یک جانبه‌گرایی به اتمام رسیده و دنیا را باید همه دنیا اداره کنند.

امام جمعه ملایر با اشاره به مشکلات کشور تصریح کرد: امید است رئیس جمهور در داخل کشور نیز مدیریت صحیحی به کار گیرد تا علاوه بر از بین رفتن مشکلات، دهان دشمنان و ترامپ بسته شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش به حمله تروریستی اهواز اشاره کرد و افزود: مقر تروریست‌های جهان در کشورهایی همچون دانمارک، انگلیس و آمریکاست و این حمله سازمان یافته به مردم اهواز به شدت محکوم است.

برقراری در ادامه با تأکید بر اینکه امروز برخی به شدت دنبال تصویب FATF در مجلس هستند، اظهار کرد: در روز سه شنبه با اینکه این موضوع در دستور جلسه مجلس نبود توسط هیأت رئیسه مجلس به صحن آورده شد و باید دانست چه کسی پشت این مسئله است.

وی  با بیان اینکه سران FATF در آمریکا و سردمداران اتاق جنگ علیه ایران هستند، ادامه داد: متأسفانه عده‌ای در کشور به دنبال تصویب این مسئله در مجلس هستند و روی خارجی‌ها را سفید کرده‌اند.

امام جمعه ملایر بیان کرد: تشدید تحریم‌ها از عدم تصویب FATF دروغ شاخدار بزرگی بیش نیست که عده ای آن را به خورد مردم می دهند؛ مجمع تشخیص مصلحت نظام با عینک انقلابی باید با این مسئله برخورد کند.

وی با اشاره به مطالبات کامیونداران، گفت: پشت این مسئله کامیونداران و دلسوز آنان نبوده و کسانی که راننده‌ها را تحریک می‌کنند، مهره‌های دشمنان هستند.

برقراری خاطرنشان کرد: مشکلات، مختص کامیونداران نبوده و اکثر اقشار مختلف در اصناف مشکلاتی دارند و مسئولان باید در جهت رفع این مشکلات تلاش بیشتری کنند.

امام جمعه اسدآباد: مسئولان مدیریت اقتصادی کشور را به دست بگیرند

امام جمعه اسدآباد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر اسدآباد با اشاره به پیام‌های واقعه عاشورا و نهضت امام حسین (ع)، اظهار کرد: یاد گرفته‌ایم که در مقابل ظلم بایستیم و این همان روشی است که از سیدالشهدا (ع) آموخته‌ایم.

وی با اشاره به شرایط نامطلوب اقتصادی امروز جامعه و مطالبات کامیونداران، گفت: عده‌ای همچون مثل زالو با دلار و ارز دولتی اجناسی را وارد می‌کنند و این در حالیست که کامیونداران ما در جاده‌ها معطل یک جفت لاستیک مانده‌اند.

حجت‌الاسلام سیدموسی حسینی‌مجد از کامیونداران در خواست ادامه فعالیت و بستن راه فرصت‌طلبی دشمن را کرد و بیان کرد: مسئولان سه قوای نظام مدیریت اقتصادی کشور را به دست بگیرند.

وی با اشاره به جنگ رسانه‌ای و اقتصادی دشمن، یان کرد: دشمنان بدانند که مردم ما برای دنیا و زر و زیور آن انقلاب نکرده‌اند بلکه برای جاودانگی اسلام و رساندن آن به دست صاحب اصلی آن، نقلاب کرده‌اند.

وی با بیان اینکه مردم ایران در مقابل استکبار و شرارت‌ها با تمام قدرت ایستادگی کرده و می‌کنند، افزود: موضع رئیس جمهور در مجمع سازمان ملل و سخنرانی در کنفرانس که به شایستگی از اسلام، رهبری و مردم دفاع کرد قابل قدردانی است.

حسینی‌مجد با تأکید بر اینکه انزوای آمریکا به اوج رسیده است، تصریح کرد: زمانی که ترامپ در سازمان ملل سخنرانی کرد، هیأت‌های حاضر او را مورد تمسخر قرار دادند و به او خوب خندیدند.وی از

وی در ادامه با اشاره به نگرانی مردم و جامعه در خصوص وضعیت اقتصادی، گفت: بازاریان باید با انصاف اجناس خود را به فروش برسانند و از این فرصت‌طلبی‌ها سوء استفاده نکنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت