آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 22 تير 1397 ساعت 15:08   |   کد مطلب: 32869
ائمه جمعه استان همدان درخطبه های نمازجمعه این هفته گفتند:تنهاراه برای حل مشکلات کشوربازگشت به تفکرومواضع ومدیریت انقلابی است ورعایت حجاب و عفاف باید از دولتی ها آغاز شود واگر قاطعیت شورای نگهبان نبود، موج توطئه نظام اسلامی را از هم می پاشید.

به گزارش نافع،

شهرستان همدان:

آیت الله غیاث الدین طه محمدی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان همدان، در خطبه های نماز جمعه ی همدان گفت : این جمهوری اسلامی این همه به مردم خدمت کرده ، امنیت آورده ، آسایش آورده و... اما بعضی ها نمی فهمند ، جمهوری اسلامی الحمدلله در همه ی زمینه ها رشد کرده ، حال چرا نباید اینها را ببینیم؟ این افراد بگویند در طول چند سال حکومت تاجداران چه چیزی عاید مردم ما شد؟

وی ادامه داد : خدا روح آقای آخوند را بیامرزد ، ایشان می فرمود اگر امام رضا(ع) در ایران نبودند ، هیچ کدام از ما شیعه ی اهلبیت نبودیم ، این نعمتی است که خدا به ما داده ، از این نعمت نباید چشم پوشی کنیم ، زیرا از برکت وجود حضرت رضا و خواهر بزرگوارشان خیلی نعمت های دیگری به ما رسیده.

آیت الله محمدی بیان کرد : مردم ما باید با آگاهی کامل در برابر فتنه های دشمن بایستند ، آمریکا ، انگلیس ، اسرائیل ، آل سعود ، منافقین و غیره همه در حال دشمنی و فتنه افکنی هستند و رهبر عظیم الشان انقلاب هم فرمودند که از این دشمنان بیشتر از این هم انتظار نیست. آقای ترامپ گفته باید کاری کنیم که ایران نتواند نفت بفروشد و در داخل کشور هم اغتشاشات و نا امنی ها بالا بگیرد ، دشمن با ایجاد بحران های دروغین دنبال از بین بردن آرامش مردم است ، حال مردم باید با توجه به اوامر رهبری توطئه های دشمن را خنثی کنند.

وی ادامه داد : امروز همه ی اقشار مردم یکپارچه گوش به فرمان رهبر باشند ، شما پیام سردار سلیمانی را دیدید ، اگر همه به هم کمک کنند دشمن ذلیل می شود ، الحمدلله دولت هم پای کار آمده و با هم میتوانیم دشمن را برانیم.
شهرستان نهاوند:

آمریکا در پشت پرده جنایات آل سعود در یمن قرار دارد

حجت الاسلام والمسلمین عباس مولوی امام جمعه موقت نهاوند در خطبه های این هفته نماز جمعه نهاوند گفت: امروز آمریکا در منطقه دست به شرارت میزند و از تروریستها حمایت می کند.

وی افزود: تلاش آمریکایی ها در منطقه برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی است و هدف آنها از تشکیل گروهک های تکفیری تضعیف جهان اسلام و تامین امنیت رژیم صهیونیستی است.

مولوی گفت: آمریکایی ها با پشتیبانی از عربستان مردم مظلوم یمن را به خاک و خون می کشند و جامعه جهانی هم در این مورد سکوت کرده اند.

وی بیان داشت: امروز ایران اسلامی با قدرت در مقابل آمریکایی ها ایستاده است و اقدامات انها را با دقت رصد می کند و بر حمایت از ملت های مظلوم تاکید می کند.

امام جمعه موقت نهاوند در بخش دیگری از خطبه ها بیان داشت: امروز حل مشکلات اقتصادی مردم باید در اولویت کار مسئولان باشد و انها باید از همه توان خود برای رفع مشکلات استفاده کنند.

شهرستان بهار:
امروزه شاهد این هستیم که عده ای از هنجارشکنان در حال ترویج بی حجابی در جامعه هستند

امام جمعه شهر بهار در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) ، این مناسبت و روز دختر را تبریک گفته و اظهار داشت: حضرت معصومه (س) نمونه والای یک دختر کامل مسلمان بوده و وظیفه ما نمایاندن چهره واقعی این بانوی بزرگوار اسلام به دختران سرزمینمان است.

حجت الاسلام حاتم نیا در ادامه به هفته حجاب و عفاف اشاره کرد و گفت: حجاب تنها مختص به خانم ها نیست، بلکه در جامعه مردان را نیز شامل می شود و باید به هر دوی آنها توجه شود.

وی ادامه داد: امروزه شاهد این هستیم که عده ای از هنجارشکنان در حال ترویج بی حجابی در جامعه هستند، وظیفه ماست که با سیاست خاصی با این مشکل برخورد کنیم ؛ به طوریکه باعث گسترش بی حجابی در جامعه نشود.

شهرستان اسدآباد:
رعایت حجاب و عفاف باید از دولتی ها آغاز شود/اگر قاطعیت شورای نگهبان نبود، موج توطئه نظام اسلامی را از هم می پاشید

حجت الاسلام سیدموسی حسینی مجد در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر اسدآباد، به برکات حیاء و شرم اشاره کرد و گفت: اگر می خواهیم عفت داشته باشیم باید حیاء را رعایت کنیم و هرچه آن بالاتر باشد، عفت هم بالاتر است.

وی به اوضاع نامطلوب جامعه در زمینه حجاب و حیاء اشاره کرد و گفت: اگر میخواهیم حجاب و عفاف رونق و پایدار باشد، باید اول دولت وارد کار شود چرا که خبرنگارانی که برای نشست خبری و مصاحبه آمده اند، شکل و شمایل انسانی از غرب دارند.

امام جمعه اسدآباد تاکید کرد: آفایان وزیر، نماینده مجلس و معاون وزیر آنجاکه خبرنگارانی برای مصاحبه می ایند بگویید که مصاحبه نمی کنم تا حجابتان را درست نکرد.

وی با اشاره به مناسبتهای مختلف هفته جاری پیش رو، ولادت حضرت معصومه(س) را تبریک گفت و افزود: دختران گلهای زندگی هستند که باید قدر آنان را دانست و به امور تربیتی آنان پرداخت.

حسینی مجد با اشاره با سالروز تاسیس شورای نگهبان، اظهار کرد: اسلامیت کشور ما مدیون شورای نگهبان است که یکی از وظایف این شورا نظارت بر انتخابات است. وی با اشاره به فرمایشاتی از رهبر انقلاب و امام خمینی ره در خصوص شورای نگهبان گفت: قاطعیت این شورا نبود، در موجهای گوناگون توطئه دشمن، نظام اسلامی در این موجها از هم می پاشید.

وی با بیان اینکه قانون شکنی در هر نظامی خوب نیست، افزود: رهبر انقلاب فرمودند که وزن و قانون شورای نگهبان هم وزن قانون اساسی است.

شهرستان قهاوند:
تنهاراه برای حل مشکلات کشوربازگشت به تفکرومواضع ومدیریت انقلابی است

دراین راستامواضع رییس جمهورمحترم رادردیداربامدیران کشورورییس جمهورسوئیس که موجب حمایت جریان وجبهه انقلاب وسردارسلیمانی شدبه فال نیک میگیریم
امیدواریم که این روندقدم خوبی باشدبرای وحدت وهمدلی نیروهادرداخل کشورکه حقیقتا می تواندراهگشاباشد
دراین شرایط نامه نگاریهای نفوذی های دشمن درداخل کشوربرای مذاکره وسازش
نه تنهاراه حل مناسبی برای گشایش درامورنیست بلکه سیاست کنارگذاشتن چالش وتنش باآمریکابانگاه به کشورهاودولت هایی که این راه راطی کرده اندنشان می دهدکشورورنظام درباتلاق فروخواهدبرد
ازاولین روزهای تاریخ اسلام بویژه بعدازنبی مکرم اسلام سیاست سازش ومذاکره وتعامل همواره به نفع جبهه مقابل اهل بیت تمام شده است
نمونه عینی این ادعاجنگ صفین می باشدکه:
وقتی صدای سازش ومذاکره ازحنجرنفوذیهای دشمن همچون اشعث بلندشد جنگی که برای رسیدن به پیروزی قطعی فقط ده ضربه شمشیرفاصله داشت
باحاکم شدن گفتمان سازش ومذاکره وتحمیل ابوموسی اشعری بعنوان فردی معتدل مذاکره به قصدبرد_برد یعنی کناررفتن علی ومعاویه به شکست مطلق علی وسپاهش ختم شد.
درآن مذاکره هم ابوموسی فریب خدعه وخنده عمروعاص راخوردوتعهدات خودراپیش پیش انجام داد
بخاطراعتمادبیجابه ابوموسی عهدشکن ازآن روزدیگرروزگارحکومتی به نام دین وعلی رابه خودندیده است
امروزنیزدشمن ازهمان راهی واردشده است که درصفین واردشد
امروزنیزمهره هایش رابعدازسرمایه گذاری طولانی مدت ازداخل خیمه انقلاب انتخاب کرده است که بایدهوشیاربودتادرتله دشمن گرفتارنشد

 

انتهای پیام/

 

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت