آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 17 فروردين 1397 ساعت 15:35   |   کد مطلب: 32254
ائمه جمعه استان همدان درخطبه های نمازجمعه این هفته؛ضمن اشاره به تلاش های دشمنان درمنطقه خاورمیانه عنوان کردند: آرایش جدیدو آشکار شدن روابط پنهان عربستان با اسرائیل نشان می دهدکه نه تنها کارد به استخوان آل سعودرسیده که می خواهد با طناب پوسیده رژیم کودک کش اسرائیل چند صباحی به حیات ننگین خودادامه دهد.

به گزارش نافع،ائمه جمعه استان، درخطبه های نمازعبادی سیاسی جمعه این هفته ؛ضمن دعوت همگان به تقوای الهی، به موضوعات مختلف ازقبیل تلاش کانالهای معاند در فضای مجازی به منظور تخریب نظام و همچنین آشکار شدن روابط پنهان عربستان با اسرائیل و ادعاهای جدید ولیعهد سعودی ها اشاره نمودند.

 

مشروح خطبه های نماز جمعه این هفته برخی شهرستان های استان:

امام جمعه همدان: دولت جلوی شبه افکنی های" آمد نیوز" و دیگر شبکه های معاند را بگیرد

 

امام جمعه همدان در خطبه های نماز جمعه این هفته با بیان اینکه دشمنان همواره در روی زمین فساد به بار آورده اند،گفت:ترامپ  اعلام کرده که اگرآمریکا از خاورمیانه خارج شود دولتهای عربی نمیتوانند بیشتر از چند روز دوام بیاورن.

 

آیت الله غیاث الدین طه محمدی،در بخش دیگری از سخنان خود به انتخاب شعار سال از سوی مقام معظم رهبری اشاره و اظهار کرد:بر همین اساس ملت، طبق فرمان مقام ولایت متعهد شدند کالای ایرانی مصرف کنند اما شرطش این است که تولید کنند گان نیزکالای خوب تولید کنند تا روی آوردن مردم به کالای خارجی پیشگیری شود.

 

وی در ادامه به تولیدات شرکت های خودروسازداخلی اشاره  و بیان کرد:متاسفانه به دلیل کم کیفیت بودن تولیدات داخلی، انواع و اقسام ماشین های استاندارد از کشورهای دیگروارد می شود و تولید داخلی خیلی کم به چشم می خورد.

 

آیت الله محمدی عنوان کرد: حتی در کشور شیعه نشین عراق به جای خودروهای ساخت ایران، خودروهای کره ای مورد استقبال است و این جای تاسف است.

 

وی در بخش دیگیری از سخنان خود به همت مدیران استانی و آماده سازی همدان به منظور حضور گردشگران در ایام نوروز اشاره کردو گفت: بحمدلله روند مدیریت شهر رو به اصلاح است و اعضای شورای شهر نیز در این زمینه تعامل و همراهی خوبی دارند.

 

امام جمعه همدان همچنین به عملکرد کانالهای معاند در فضای مجازی اشاره  و عنوان کرد:آمد نیوزخبیث پیش از این سخنان بنده را نیز تحریف کرده بود و حالا به سراغ مراجع تقلید رفته و این وظیفه دولت است که جلوی اینگونه عملکردها و شبه افکنی ها را بگیرد.

 

شهردار همدان:مثلث اثر بخش مردم، محیط و شهرداری همچون کهربایی زمینه ساز پویایی و پیشرفت

 

شهردار همدان نیز در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته مثلث اثر بخش مردم، محیط و شهرداری را همچون کهربایی زمینه ساز پویایی و پیشرفت دانست وگفت:  تلاش بر این است تا در نهایت توجه به مردم مناطق کمتر توسعه یافته داشتیم و با دیدگاه توسعه اقتصادی در شهر و مردمی کردن امور در حوزه کسب و کار فعالانه همسو با یکدیگر گام برداریم.

 

«عباس صوفی» ضمن گرامیداشت ایام مبارک  ماه رجب، به تبیین محورهای مدیریت شهری و اقدامات انجام شده شهرداری در چند ماه اخیر چرداخت و اظهارکرد: بی تردید مدیریت شهری در زندگی نقش برجسته و تاثیر بسزایی دارد و از سویی هر روز شاهد هستیم که شهردار با هزاران وظیفه روبرو است.

 

وی اظهار کرد: وحدت مثلث اثر بخش مردم، محیط و شهرداری همچون کهربایی زمینه ساز پویایی و پیشرفت هستند که همسو حرکت کردن آنان برطرف کننده مشکلات است.

 

شهردارهمدان افزود: این شهر با برخورداری از مدیریت مدنی چندین هزار ساله به عنوان دارالمؤمنین شناخته می شود و مفاخر بزرگی را در دل خود پرورش داده و شایسته بهترین هاست.

 

صوفی با بیان اینکه هدف در مدیریت شهری رسیدن به سبک زندگی ایرانی اسلامی است، تصریح کرد: مسئله ساخت و سازها، سد معابر و موضوعاتی از این دست جزء حقوق شهروندی محسوب می شود که در زندگی مردم تاثیر بسزایی دارد .

 

وی با تأکید بر اینکه شهرداری در حوزه حمایت از کسب و کار اعلام آمادگی می کند، عنوان کرد: تلاش بر این است تا در نهایت توجه به مردم مناطق کمتر توسعه یافته داشتیم و با دیدگاه توسعه اقتصادی در شهر و مردمی کردن امور در حوزه کسب و کار فعالانه همسو با یکدیگر گام برداریم.

 

امام جمعه قهاوند:مشغول نمودن کشورهای منطقه، سیاست نخ نما شده استکبار است

حجت الاسلام والمسلمین حاج حسین محققی امام جمعه قهاوند هم  در خطبه های نماز وحدت بخش جمعه شهر قهاوند گفت: بن سلمان ولیعهدعربستان هفته گذشته ادعایی سراسر طنز مطرح نمود که پرداختن به آن خالی ازلطف نیست.

 

وی گفت : بن سلمان عنوان کرد اگر رفتار ایران تغییرنکرده وکنترل نشود ده پانزده سال آینده بااین کشور وارد جنگ خواهیم شد.

 

امام جمعه شهر قهاوند گفت: نباید فراموش کردکه درگیرکردن و مشغول نمودن کشورهاو ملت های مسلمان منطقه سیاست نخ نماشده استکبار و اسرائیل می باشد که باید مواظبت نمود تادراین دام نیافتیم.

 

وی افزود :آرایش جدیدو آشکار شدن روابط پنهان عربستان با اسرائیل نشان می دهدکه نه تنها کارد به استخوان آل سعودرسیده که می خواهد با طناب پوسیده رژیم کودک کش اسرائیل چند صباحی به حیات ننگین خودادامه دهد.

 

امام جمعه قهاوندهمچنین  تصریح کرد :نشان دهنده این است که ایران امروزدراوج قدرت قراردارد.

 

وی اظهار کرد: درنظم جدیدمنطقه که تراز وبه نفع جبهه مقاومت با محوریت و رهبری ایران بشدت سنگینی می کند تلاش آل سعود و بن سلمان درعمق بخشی به روابط با آمریکا ویارکشی ازاسرائیل نخواهد توانست توازن رابه نفع بازیگران مقابل ایران تغییردهد.

 

وی گفت :این ائتلاف به فضل الهی ،تنها روند رو به سقوط وزوال این دو رژیم نامشروع راشدت خواهد بخشید

 

وی بیان داشت :اسرائیل خوب می داند بدون حمایت و خیانت آل سعود توان ماندگاری ندارد.

 

 

محققی گفت: ازطرفی باروند شکست ها و عقب نشینی های مستمرآل سعود عربستان نیزبدون حمایت اسراییل باقی نخواهدماند واماقسمت طنزماجراوسنگ بزرگی که بن سلمان برداشته است!

 

وی تصریح کرد جمهوری اسلامی شاخ آمریکارا که شما را گاوخطاب کرده راشکسته است.

 

وی عنوان کرد: شما که بخاطرشکست هاوعقب نشینی های پی درپی ازجنگ 8ساله گرفته تاعراق وسوریه ولبنان ویمن به دامن اسرائیل پناه برده اید.

 

امام جمعه قهاوند گفت: راستی جناب بن سلمان اگربه دنبال جنگ باایران هستیدچرابه ده پانزده سال بعدحواله می دهیداگرمردش هستیدکه خوب می دانیدنیستیداین گوی واین میدان همین حالاشروع کنید.

 

وی افزود:شماکه بخاطر فرماندهی یک جوان40ساله حوثی کاسه چه کنم چه کنم دست گرفته اید اگرمیدان عملیات راقاسم سلیمانی رهبری کندکه ژنرالهای به نام دنیاآرزوی دیدنش رادارنددنبال سوراخ موش نخواهیدگشت؟!

 

امام جمعه بهار:حفظ سرزمین های اسلامی از مهمترین وظایف مسلمین است

‍ امام جمعه بهار هم  در سومین هفته از نماز جمعه بخش صالح‌آباد از توابع شهرستان بهار، در سال جدید با اشاره به اتفاقات اخیر منطقه و جنایات رژیم صهیونیستی، مجامع بین المللی که حامی این جنایات هستند را محکوم نمود.

 

حجت الاسلام افتخاری در ادامه بیان داشت: حفظ مرزهای سرزمین‌های اسلامی بقدری واجب است که حتی دربره های از زمان معاویه حاضر شده بود با حضرت علی(ع) بر سر این مسئله بیعت نماید.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت