آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 24 تير 1396 ساعت 14:23   |   کد مطلب: 28136
جانشین سازمان بسیج سازندگی کشور :
شرکت در اردوهای جهادی مقدمه مسئولیت پذیری است
جانشین سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: شرکت در اردوهای جهادی مقدمه مسئولیت پذیری ،افزایش روحیه تعاون وهمکاری ،خود سازی ومتعهد شدن برای حفظ ارزشهای انقلاب واسلام است.

به گزارش نافع  به نقل از کورنگ ،سرهنگ ناصر فصیح  جانشین سازمان بسیج سازندگی کشور وسرهنگ شهرام صادقی ریاست سازمان بسیج سازندگی استان همدان با حضور در اردوهای جهادی از فعالیت های جهادگران حوزه های مقاومت بسیج شهرستان کبودراهنگ بازدید به عمل آوردند.

سرهنگ فصیح که با بازدید از طرح های  عمرانی ،فرهنگی کلاس های آموزشی و جوانه های صالحین در روستای جین طراقیه حضور یافته بود از نزدیک مشکلات این روستا را بررسی و به نظرات و پیشنهادات بسیجیان پاسخ داد.

جانشین سازمان بسیج سازندگی از حلقات صالحین و نحوه اجرا و محتوای طرح جوانه های صالحین مطلع و گفت: اجرای طرح جوانه های صالحین در روستاهای محروم باعث افزایش نهادینه شدن فرهنگ قرآنی و خود سازی و متعهد شدن برای حفظ ارزش های انقلاب اسلامی می شود.

وی ضمن قدردانی از فعالیت اردوهای جهادی، اجرای اردوهای جهادی و شرکت جوانان در این اردوها را لازمه جامعه دانست و افزود: ضمن قدر دانی از فعالیت گروه های جهادی برای محرومیت زدایی وخدمات رسانی در نقاط محروم ، شرکت در اردوهای جهادی مقدمه مسئولیت پذیری ،افزایش روحیه تعاون وهمکاری ،خود سازی ومتعهد شدن برای حفظ ارزشهای انقلاب واسلام است.

سرهنگ فصیح در ادامه ضمن  بازدید از کارگاههای اقتصادی موفق که با حمایت ودریافت تسهیلات از بسیج سازندگی توانسته بودند  کارگاههای خود را راه اندازی وموجبات اشتغال زایی را فراهم نمایند قدرانی کرد و با ابرازخرسندی از ایجاد تولید واشتغال برای جوانان توسط بسیج سازندگی در کنار دیگر نهادهای حمایتی کشور ،خواستار رسیدگی به مشکلات و رفع موانع تولید برای کارگاههای اقتصادی شدند.

انتهای پیام/رستمی

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما