دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
موسسه خیریه نسیم وصال

 

عضویت درفیس نما

 

تاریخ : سه شنبه 18 آبان 1395 ساعت 12:52   |   کد مطلب: 23181
سالن جلسات شورای شهر همدان در راستای افزایش شفافیت از این هفته به سامانه ثبت الکترونیکی آرای اعضای شوراهای شهر مجهز گردید تا از این پس آرای اعضای شورا بصورت موافق، مخالف و ممتنع ثبت الکترونیکی شود.

به گزارش نافع، پیشتر اما رای گیری پیشنهادها و مصوبات شورای شهر همدان بصورت دستی و سنتی انجام میشد و امکان ثبت آرای هر کدام از اعضای شورای شهر وجود نداشت.

رضا میرزایی، رئیس شورای شهر همدان در گفت و گویی با نافع درباره علت تجهیز سالن جلسات شورای شهر به سامانه ثبت آرا  گفته این اقدام در راستای شفاف سازی میباشد و برای مثال دو ماه قبل در مصوبات و موضوعات مطرح در صحن شورای شهر همدان نوع آرا اعضا و اینکه چه کسانی رای مثبت و منفی داده اند مشخص نبود و به همین علت از این پس این آرا اعضا بصورت موافق، مخالف و ممتنع ثبت و ضبط خواهد شد و دیگر دوگانگی در کارها بوجود نخواهد آمد.

رئیس شورای شهر همدان در ادامه درباره اینکه آیا این ثبت آرا در متن مصوبات که برای عموم مردم منتشر میشود نیز خواهد آمد گفت هنوز تصمیم گیری برای این موضوع نشده است و البته خیلی از مصوبات برای شهروندان ضرورت ندارد و مهم نیست اما مصوباتی که مهم باشد و افکار عمومی بر روی آن حساس باشند ما اینکار را در راستای شفاف سازی انجام خواهیم داد چرا که حق شهروندان است که بدانند هر کدام از اعضای شورای شهر چه موضعی نسبت به مسائل مهم شهری داشته است.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها